Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket választanátok a két lány közül, a belsőt tekintve?

Figyelt kérdés
Két barátnőről van szó, mindkettő alapjáraton elég jól néz ki. Belsőre ami közös bennük az az, hogy kedvesek, szeretnek emberek közt lenni, elég könnyen barátkoznak. Ami különbözik, hogy az egyik temperamentumosabb, beszédesebb, okosnak mondják (nem zseni, csak okos), szereti elemezgetni a dolgokat, picit filozófus típus. Mindig fel tud hozni érdekes témákat, az emberek szívesen hallgatják. A másik inkább olyan szomszéd lány típus, mosolygós, nevetős, jókedélyű, pozitív energiát sugároz maga körül. Az első lány van, hogy megbánt embereket, ez a temperamentuma miatt van, de beismeri a hibáit, és bocsánatot kér, illetve kijavítja a hibáját. Második lány csupaszív, segítőkész, önfeláldozó, bár ez utóbbi kettő érvényes az elsőre is. Szóvael elég sok bennük az ellentéte vonás is, de a közös is, nektek melyik lenne vonzóbb?
2011. nov. 16. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van ki kicsoda
2011. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amelyikbe szerelmes vagyok. De egyébként a filozófus típus a tetszetőseb számomra.
2011. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a 2. jobban bejön
2011. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. talán
2011. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3.
2011. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csak az első


18/F

2011. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A második lányról gyakorlatilag nem tudtunk meg semmit.


Ezek alapján persze, hogy az első vonzóbb. Számomra fontos, hogy beszélgetős emberekkel legyek körülvéve, mert hajlamos vagyok a csöndben merengésre, ami miatt nem vagyok alkalmas a "társaság lelke" poszt betöltésére. :)

2011. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
amelyik jobban szopik...
2011. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit olyasmi kérdés, mint amikor valaki egy akció filmet is megnéz százszor, meg egy drámát vagy egy vígjátékot (akármit) és azt is százszor megnézte volna már, és úgy kérdezné meg tőle valaki hogy melyik volt a jobb, mint a kettő másabb jellegű de valahogy mégis ugyan olyan jó mint a kettő.
2011. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!