Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is előfordult ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
A legeslegelső nekem negatív élményt hagyott maga után. A pasi közel hajolt, és én is hozzá, de aztán el kezdett nyelvezni, és ez nagyon váratlanul ért... 14/L
2011. nov. 16. 18:25
 1/4 mus musculus ***** válasza:
Igen, ha ez vigasztal, mással is előfordult már, nem egy ilyen jellegű panasznak váltam fültanújává. Erre szokás mondani nagy bölcsen, hogy nem próbálgatni kell ezt. Így igaz.
2011. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fke ***** válasza:
100%

16 éves srác voltam az első csókomnál.


Életem legrosszabb partnere, de tényleg. Komolyan mondom, volt hogy buliban hulla részegen smároltam olyan csajjal, aki nem rég hányni volt és még az is jobb volt.


Az első csókomnál a lány megfogta a tarkóm a szájára szorított és propellerként elkezdett a számban körözni.


Szőrnyű volt.


21F

2011. nov. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én picit spicces állapotban smároltam egy full részeg csajjal aki alig emlékezett akármire is! :)
2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Giovanni ***** válasza:
Van ennél rosszabb is amikor szőrös a párod nyelve!
2011. nov. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!