Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi kell ahhoz, hogy valaki jó nőnek tartsatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legyen rendben az alakja, legyen szép az arca, legyenek szépek a fogai, ápolt legyen, és ne úgy röhögjön mint egy idióta. Ezek a külsőségek. A belső tulajdonságok közül szerintem legyen normális, el lehessen vele beszélgetni,(én azt is szeretem ha egy lány nagyon okos) és máris kész a tökéletes csaj. :)
2011. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mit értesz rendben lévő alak alatt?
2011. nov. 17. 09:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden attól függ kinek akarsz megfeleni. :) Ha pl. X a teltebb csajokat szereti, te pedig csontsovány vagy, akkor hiába vagy modell, hiába bámul meg a fél város, lehet hogy neki nem jössz be. Ezért totál szubjektív a jó nő kategória. (Nekem pl. az 170-175 közötti átlagos alakú csajok jönnek be.
2011. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1.Jó alak 2.szép arc 3.emberlieg legyen normális


Mi a jó alak?...kinek mi. Nekem arányos test (kevés nőnek van az), kicsit izmos(nem olyan fontos, csak hogy ne legyen olyan "puha husu")

Pl nekem czine szilvia teste tetszik néhány képen. Sztem jó adottságai vannak mondjuk lehet nekem picit tul izmos.


[link]

2011. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kevés nő néz ki így
2011. nov. 17. 09:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez a tökéletes külső ráadásul full természetes is! (olvass utána ha nem hiszed a neve Denise Milani)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csinos. És az ilyen csajokról csak álmodoztok, vagy sikerül is őket?
2011. nov. 17. 10:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Kezd rossz irányba terelődni a dolog. Szerintem nincs értelme máshoz hasonlítgatni magad. Te legyél elégedett magaddal. Valószínűleg nem vagy, mert ha az lennél, akkor nem csinálad volna ezt a kérdést. Az a kérdés mért nem vagy elégedett magaddal? Mivel, fogalmam nincs hogy nézel ki, milyen veled beszélgetni, ezért itt nehéz véleményt formálni Rólad. A linkelt fotókat pedig ne tekintsd mércének, nekem pl. egyik sem jön be.
2011. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
(első voltam)
2011. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A problémám régebbi okra vezethető vissza. Arról van szó, hogy egy régi barátnőm tök jó csaj, olyan mint akit a linkelt képeken látunk. Én kevésbé voltam jó csaj, keskeny csípő, kis mell, hátul sem kerekded. és mégis engem néztek meg jobban.
2011. nov. 17. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!