Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki vissza?

Figyelt kérdés
Csak egyszer találkoztam ezzel a sráccal,akkor sem beszélgettünk nagyon, viszont tudta a nevemet és bejelölt facebook-on..visszajelöltem,é s utána írt,hogy ha van időm beszélgethetnénk..mit írjak neki? én nem akarok tőle semmit..
2011. nov. 17. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ohh hát ez nagyon egyszerű.... ha nem akarsz tőle semmit de lenne kedved viszont csak beszélgtni akkor ezt írd meg neki.... nem kell belőle nagy ügyet csinálni, nem a kezedet kérte meg :D légy hozzá egyenes és őszite... ennyih :)
2011. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En ilyenkor nem szoktam vissza irni.vagy ha megis akkor ird azt hogy most meg nem alsz keszen egy kapcsolatra ( ha ra ter a temara) nekem mindig bejön, de ha van pasid akkor mond meg neki hogy foglalt vagy es bocs :D remelem segitettem :) !
2011. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki az igazat, hogy nem akarsz tőle semmit és nem akarsz vele beszélgetni. Sokkal jobb neki is, ha nem hiszi azt, hogy van esélye nálad. És ha kicsit is értelmes nem fog megsértődni, és nem fog rosszat gondolni rólad emiatt.
2011. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy lehet,hogy fogom még látni..tehát azt nem akarom,hogy semmit sem írok :)

de köszi a válaszokat,ment a zöld:)

2011. nov. 17. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is simán írd meg neki, hogy bocsi, de nem szeretnék tőled semmit, ha intelligens a srác, nem fog megbántódni. De szerintem is mindenképpen írjál vissza, már csak azért is, mert rossz lehet, ha ő meg reménykedik és kétségek közt hagyod.
2011. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!