Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon cikis lennék ha írnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon cikis lennék ha írnék a kiszemelt fiúnak egy ismerkedős levelet?

Figyelt kérdés

Sajnos élőben ritkán látom,arra sincs alkalmam hogy keresgessem mert a sulimban 5 perces szünetek vannak,ráadásul nem is egy épületből áll az iskola.

Arra gondoltam, írok neki Facebookon, hogy szimpatikusnak tűnik és ha van kedve beszélgethetnénk...Szerintetek nem küldene el az anyámba?

Sajnálom hogy élőbe nem tudok vele összeismerkedni,és sajnos csak ez a módszer maradt :(

17/L


2011. nov. 17. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz mert a mai világban a csajok szedik fel a pasikat, mert Ők túlzottan "elfoglaltak" (csak nem tudom mivel :) ) ahhoz hogy udvaroljanak vagy jelezzenek egy csajszinak :D


L21

2011. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én értékelném :D + az egómnak is jót tenne :D

de sztem emiatt senki nem fog hülyének nézni

2011. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"szerintem nem gáz mert a mai világban a csajok szedik fel a pasikat, mert Ők túlzottan "elfoglaltak" (csak nem tudom mivel :) ) ahhoz hogy udvaroljanak vagy jelezzenek egy csajszinak"


Nem nektek kell jelezni? Nektek kellett az egyenjogúság, hát tessék. Nem úgy működik, hogy ami jó az kell, ami nem az a férfi dolga.

És ha nem lennétek annyira elszállva magatoktól, mert pina nőtt a lábatok közé és normálisabban bánnátok az emberrel, akkor talán többször mennének oda hozzátok.


A kérdésre: nyugodtan írj neki, csak nehogy ebből is facebook szerelem legyen.

2011. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem nektek kell jelezni? Nektek kellett az egyenjogúság, hát tessék. Nem úgy működik, hogy ami jó az kell, ami nem az a férfi dolga.

És ha nem lennétek annyira elszállva magatoktól, mert pina nőtt a lábatok közé és normálisabban bánnátok az emberrel, akkor talán többször mennének oda hozzátok."


Ezek szerint te egy 'pasi" vagy....:D

Ennek semmi köze nincs az egyenjogúsághoz...csak ti vagytok olyan szerencsétlenek hogy nem veszitek észre hogy ha egy lány viszont érdeklődik irántatok...Nektek fontosabb a strigulákat húzkodni a falatokon, hogy hány csajt húztatok meg a bulikba (mert Nektek ez a menő), fontosabbak a haverok, a piák, a bulik no meg a foci..teljesen el vagytok vakulva...

Én nem tartozom azok a lányok közé akiket most itt jellemeztél, de mégis "én szedtem fel" a páromat, azaz én léptem elsőnek és no lám már a 4. éven is túl vagyunk...pedig csak 21 vagyok...


L21

2011. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, ha felhúzzátok a szemöldökötöket, vagy keresztbe teszitek a lábatokat, akkor nekünk már egyből tudni kéne, hogy mit éreztek. Egyáltalán nem járok bulikba, nem iszom, nem dohányzom és nem húzogatom össze-vissza a csajokat. Egy normális lányt keresek, de sehol sem találok. És most ne gyere azzal, hogy rossz helyen keresgélek. Látod én sem tartozok azok közé, akiket leírtál, mert te is csak a hülye bulik alapján írod a baromságaidat. Kíváncsi vagyok hogyan szedted fel, a széken ülve elfordultál 40 fokos szögben vagy mi?


ui. ki nem állhatom a focit.

2011. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!