Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha-egészen biztosan-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha-egészen biztosan-a kiszemelt fiú illatát érzem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem túl régóta tetszik egy fiú a gimiből, akivel sajnos nem igazán ismerjük egymást, de naponta többször összefutunk. Olyankor mindig érzem az illatát (ami annyira jó....:D)

Ma szintén éreztem az illatot, amikor -nyilván-még csak a közelemben sem volt. Furcsa érzés volt, mindössze pár másodpercig tartott, de ugyanolyan intenzitással érzetem, mint amikor elmegyek mellette! 3x fordult elő ma, hogy éreztem és ami érdekes, hogy egyik alkalommal sem gondoltam rá.

Számítok rá, hogy sokan nem fogják komolyan venni a kérdésem, de remélem bízhatok bennetek és tudtok valami magyarázatot a történtekre. Köszi :)

(17/L)


2011. okt. 29. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is szokott lenni. Elég sokszor érzem a annak a fiúnak az illatát aki tetszik, pedig még a közelembe sincs :D Mindenesetre ez érdekes...
2011. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szegény fiu,hívd át magatokhoz,és beszélj neki egy kicsit a szappan és egy kis víz pozitív hatásairól.
2011. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
szatmáribéke! Nálam még mindig van különbség a szag és az illat között! Ezt a szellemességet annyira ne erőltesd! ;)
2011. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtató, hogy mással is előfordul ilyen :)

Annak viszont nem örülök, hogy ma 1x sem éreztem az illatot, pedig koncentráltam rá, aztán gondoltam ez a baj úgyhogy inkább nem koncentráltam, de akkor sem éreztem :S

Köszi a válaszokat, írjatok még :)

2011. okt. 30. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Velem ez nem illattal, hanem hanggal van, vagy barátommal kapcsolatos érzésekkel, hogy úgy random bevillannak, vagy "hallom" a fejemben a hangját. (a hangok a fejemben! :D)

Barátom amúgy általában büdös, szóval arra nem vágyom, hogy akkor is érezzem, amikor nincs velem... :D

2011. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, az agyad beflasheli az emlékeket :) nekem is volt ilyen barátnőmmel, meg ő is érezte az én illatom néha suliban, meg melóban is :) az agyad játéka ez, vonzódsz a sráchoz, és az agyad emlékeztet rá, hogy megkéne keresni és szaporodni vele. ez természetes, biológia és kémia :)
2011. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért emelem ki a kérdést, mert újabb kérdésem van ezzel kapcsolatban.

Azt hiszem megbolondultam...Az a helyzet, hogy a srác azóta is tetszik és azóta is néha érzem az illatát. A barátnőimnek elmondtam, mi a helyzet és ők nem érzik az illatot! Egyikük sem! Nem értem, hogy lehet, hiszen én úgy érzem az illatot, mintha jó mélyen beleszippantanék egy parfümös üvegbe. Hogy lehet ez?

2011. nov. 25. 21:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég érthetetlen lett: szóval a csajok nem érzik, mikor elmennek mellette. Én akkor is érzem és néha akkor is amikor nincs is ott.
2011. nov. 25. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt egy fiú aki nagyon tetszett, szerintem mondhatom hogy bele voltam zúgva. Olyan fantasztikus illata volt. Amikor elment mellettem azt hittem hogy elájulok. Mindig attól féltem hogy észre veszi hogy mélyebbeket lélegzek.

Én azt olvastam hogy azért érezzük annyira intenzíven a kiszemelt áldozatnak az illatát mert szerelmesek vagyunk.

Én éveken keresztül jöttem vele ugyan azon a buszon és nem mertem megszólítani. Egyszer amikor találkoztunk a buszmegállóban, meg kérdeztem tőle hogy hova megy. Azt felelte hogy a barátnőjéhez. Hát szerintem nem kell mesélnem mennyire szíven ütött a dolog. Azóta alig látom a fiút és megutáltam a családját is.

A szerelem mennyi mindenre képes!

2013. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így alakult :(
2013. dec. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!