Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Egyoldalú a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Egyoldalú a dolog?

Figyelt kérdés

Ha a nők a mai világban úgy gondolkodnak és úgy cselekednek mint a Férfiak, akkor ugyanolyan elbánásban részesülnek! Mondják ők (női egyenjogúság) Pl: ha egy nő letámad egy férfit, veszekszik, kiabál, vitatkozik, esetleg fizikai bánásmódra vetemedik, mondván ugyan "olyan joga van mint egy Férfinak" verekedést produkálni. Akkor kérdem én, miért ne lehetne egy nőt helyre tenni annak megfelelő formájában!?


Nem vagyok hím soviniszta de ha a Nők provokálják a fizikai negatív kontaktust akkor jogunk van fellépni annak megfelelő formájában? (ehhez kérek véleményeket) kösz!


2011. nov. 17. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem személyfüggő. Én pl. (játékon kívüül - néha szoktunk "bunyózni") Sosem ütném meg a páromat. És ő sem engem. 15/L
2011. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentõl függ.

pl. ha egy nõ agresszióhoz folyamodik, akkor annak okànak kell lennie "àltalàban".

Elõfordùlhat, hogy aki ellen tàmad, talàn lelkiterrorban tartja. Megpróbàl igy cselekedni tehetetlenségében.

Ilyenkor nem vissza kell adni, amit kapunk, hanem megbeszélni, hogy mégis mi a probléma?

2011. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca.. ***** válasza:

hát én vallom (és mindenki el is ítél érte), hogy van olyan szituáció amikor bizony a nőre ráfér egy pofon. most lényegtelen h szerintem is nagyon nyomós ok kell rá, de el tudok képzelni ilyet.

viszont ennek alapfeltétele, hoyg a férfi ne indualtból cslekedjen, és ne törje be a nő orrát. egy "hűtő" pofon nem egyenlő egy koponyatöréssel. azért van ilyen megítélésben a nők ütése, mert a férfiak általában ingerből ütnek, ököllel ,és nem mérik fel milyen erővel kell/lehet megütni egy náluk gyengébb valakit hogy annak ne legyen baja.

2011. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem nicns értelme verekedni senkinek sem, csak azok akarják erővel megoldani a problémáikat akik máshogy nem tudják, gáz mindenképp.

Az önvédelem viszont elfogadható.

21f

2011. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem normális párkapcsolat,ahol már komoly testi bántalmazásra kerül sor.

A férfiaknak már csak a tudat,hogy egy gyengébbel állnak szemben elég kéne,hogy legyen és nem kéne fizikai bántalmazáshoz folyamodni..

2011. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok még és utólag csak annyit,hogy itt nem az egyenjogúságról van szó,hanem az elvről és a tudatról
2011. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az önvédelem egy kategória és más, ha emiatt üt meg férfi egy nőt. Meg én ide sorolnám azokat a fiúkat is, akik szexuális bántalmazás áldozatai.Védekeznek és ezért ütnek.

De : gyengeségnek tartom, ha erőfitogtatás miatt üt meg egy férfi egy nőt.

Az a nő meg nem normális, aki szánt szándékkal provokálja ki, hogy üssenek. De a fiúnak ilyen szituban 10-ig kell számolni és otthagyni.

2011. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!