Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon naív dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon naív dolog úgy megszeretnem egy lányt hogy még csak interneten beszéltünk, még csak a hangját se hallottam?

Figyelt kérdés
Még élőben sosem találkoztunk.
2011. nov. 16. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nagyon. Lehet, hogy nem is létezik.

(nem viccelek, a válasz igaz történet alapján készült)

2011. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé naiv. Nehogy csalódás legyen majd a vége...
2011. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is naiv, mert nem tudhatod, hogy milyen valojaban, amig nem talalkoztok.
2011. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Na várj! Most azt kell eldöntened, hogy tényleg megszeretted-e vagy csak a társaságára vágysz, mert a fiatalok körében vettem észre, hogy ráköszön egy csaj és már azt hiszi, hogy szereti a lányt. Ha rájössz, hogy csak a társaságára vágysz, akkor nem naiv dolog, hiszen az internetes társkeresők is ezen alapulnak. akkor nyilván az van, hogy egy ideig ismerkedtek, aztán találkozgattok, stb. és a későbbi meg majd kiderül. Ha már most megszeretted, akkor az nagyon gáz, mert ki tudja akár lehet egy perverz gyökér is, aki arra veri a f*szát, amit írsz
2011. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:
55%
igen. abban se lehetsz biztos, hogy lány-e egyáltalán.
2011. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

addig ne mondd, hogy beleszerettél, amíg nem találkoztatok. velem is volt, hogy azt hittem, kezdek beleesni, aztán élőben nem jött be. még az is lehet, hogy első találkozásra beleszeretsz, mert az egyéniségét már ismered, és a külseje is bejön, de amíg nem találkoztál, addig ne mondd ezt.

pont nemrég járt egy ismerősöm nagyon rosszul egy csajjal, aki szórakozásból átkúrta, mondjuk g*ci voltam, mert azok alapján, amiket elmondott a csajról, zéró esélye volt, hogy egy ilyen nőnek pont ő kelljen, de nem volt szívem figyelmeztetni...

2011. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég naiv dolog, de elképzelhető ha sokat beszéltek jó pár hónap után.
2011. nov. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

kicsit naiv


de álltalában valakit nem a külseje miatt, hanem a modora, inteligenciája stb. alapján szeretünk meg, tehát el tudom ezt képzelni mint megszeretési út, ha biztosak vagyunk a másik személyazonosságában

2011. nov. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sztem is igazatok van.. :S Egyébként nem kamu az biztos,facebookon is fent van ismerősnek.
2011. nov. 17. 11:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Talán naiv dolog, de nem esélytelen. Én is így jöttem össze a barátommal. Hónapokig csak így beszélgettünk és úgy találkoztunk, hogy csak képet láttunk a másikról és mégis együtt vagyunk már több mint fél éve.
2011. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!