Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3 hét után már nincs túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 hét után már nincs túl sok közös témánk és veszekszünk, az nagyon negatív dolog?

Figyelt kérdés

Igazából szeretem és ő is engem, de mostanában nem jött össze a dolog.

Hogyan tudnék ezen változtatni?


17F


2011. nov. 17. 21:59
 1/5 szamóca.. ***** válasza:

hu nálam is három hét a nagy határ:D azon mostanában senki sem jut túl...

de próbálkozni lehet, új közös programok, újra randik... én nem erőlködöm, de ha nektek megéri mert szeretitek egymást akkor sok sikert

2011. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ráérsz ezt eldönteni kicsit később, de ha nagyon nem működik, akkor nem kell erőltetni. :)


19 f

2011. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ááá nem, nem probléma, hisz minek beszélgetni? Persze szerretitek egymást. Csak tudnám mit, amikor semmi közös nincs bennetek?
2011. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy min veszekedtek azt ti sem tudjátok, mi?
2011. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hét után nem szerettek ti senkit.

Annyit jelent, hogy kár erőltetni.

2011. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!