Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra nyakláncot szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra nyakláncot szeretnék venni a barátnőmnek ajándékba. Szerintetek mit szólna hozzá? Lányok, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lassan 10 hónapja, hogy együtt vagyunk. Mire odaérünk, hogy karácsony, már majdnem 11. Mivel elég sokat vagyunk külön abból adódóan, hogy másik városban tanulok, ezért szeretnék neki valami olyat adni, ami mindig vele van/lehet.


Viszont ő eléggé olyan, hogy ne ajándékozzunk. Biztos vagyok benne, hogy kapni fogok valamit, bár ötletem sincs, hogy micsodát :D Ő viszont mindig azt mondogatja, hogy ne vegyek neki dolgokat. (elég gyakran veszek neki egy-egy szál virágot, vagy egy kis csokit vagy valamit)


Ezért érdekelnének a vélemények, mert biztos nagyon örülne neki, csak nem akarom, hogy ő meg kellemetlenül érezze magát, hogy én vettem neki egy több ezres nyakláncot, ő meg esetleg valamival jóval kisebb ajándékot. (Hozzáteszem, egyáltalán nem érdekel mit kapok tőle, a lényeg hogy ő adja, bár általában mindig pont eltalálja, amit szeretek)


2011. nov. 17. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:

ha szereti a nyakláncokat, ha nem..akkor is hordani fogja, mert tőled kapja. biztosan nagyon tetszeni fog neki.

rosszul nem fog elsülni a dolog. :)

2011. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem is attól félek, hogy nem fog neki tetszeni, mert nagyon szereti a nyakláncokat, ezért is gondoltam nyakláncra. Mert először karláncra gondoltam, de nem szereti, ha a kezén állandóan göncök lógnak :D


Inkább attól tartok, hogy nehogy az legyen, hogy mert ő meg nem tudott vagy nem akart ilyen nagy kaliberű ajándékot venni.


Bár arra gondoltam, hogy ott akkor talán nem ez fog eszébe jutni elsőre, a pénztártól való távozás után meg már reklamációt nem fogadok el :D

2011. nov. 17. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
és mi lenne ha saját kezeddel szednéd össze anyakláncot... hogy te csinálod neki. Mert némi kreativitás kel hozzá így elég olcsó mondjuk filléres de ha neki adod akkor viszont eszmei értéke lehet nagy nem az anyagi így a káposzta is jollakik meg a kecske is megmarad (vagymi...)
2011. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jó a hozzáállásod, így kell. amúgy nálunk is ez van mindig de csak ajándékozunk, néha túlzásokba is esve de nem az ára számít, mindent megér hogy örül neki. Ha szereti a nyakláncokat nyugodtan vehetsz neki, szerintem abból sosem elég, de így hordhat egyet amit tényleg tőled kapott, és mindig vele lehet.
2011. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp örülnék neki, mert nagyon szeretem a szép ékszereket. Ha egy tippem lehet, ne bizsut vegyél, hanem ezüstöt, mert a bizsu rondán elszíneződik és nem lehet fényesíteni mint az ezüstöt.
2011. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, ahogy szerintem a legtöbb lány. Mindig amikor hozzáér, rád fog gondolni. Volt barátomtól kaptam egyszer én is szülinapomra nyakláncot és annyira szerettem, mindig rágondoltam, mikor megfogtam, szinte mindig a nyakamban volt. Vegyél neki ezüst nyakláncot, egy egyszerűbb már nem olyan drága (egy sima, vékony lánc egy kis medállal).
2011. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem is az ezust a legjobb...:D es ha egy kis medallalveszd akkor mindig tudja hordani mert nagyabbol megy mindennel..:D es meg vmi... ha te is szereted a nyaklancot vehetsz olyat h neked is legyen vagyis egyforma legyen... pl egy szivecske 2 torve egyik nalla egyik nalald:P ez tuti:X en imadom az ijet..
2011. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet nagyon. :) Mindenképpen ezüstlánc legyen, akár a medál lehet egy apró kis szív is. :)
2011. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztosan örülni fog! Képzeld el, hasonló helyzetbe kerültem pár hónapja én is. Egy éves évforduló előtt megbeszéltük, hogy semmilyen ajándékot nem veszünk a másiknak (azért én titokban szervezkedtem és vettem neki ajándékot, de féltem, hogy rosszul fogja érezni magát, amiért nem ad,csak kap) Aztán a nagy napon meglepett egy ezüst nyaklánccal + szív medállal, istenem, az az érzés!... :) :)

17/L

2011. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megvettem :) ezüst kígyólánc lett egy gyönyörű szép medállal. Nem páros medált vettem, bár gondolkodtam rajt, de aztán eszembe jutott, hogy januárban lesz a szalagavatója, és arra gondoltam, hogy milyen jól mutatna a nyakában egy szép köves medál :) szóval az lett. Szerintem nagyon szép. Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!