Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék barátnőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőket szerezni? Lány vagyok!

Figyelt kérdés
Sajnos nem találtam meg a legjobb kategóriát, szóval mielőtt félreértés esne, nem szerelemből szeretnék barátnőt, hanem barátilag!! :) Sajnos akik voltak nekem, a szülővárosomban maradtak és a nagy távolság miatt szépen-lassan megszakadt a kapcsolat közöttünk. Jelenleg Budapesten élek és olyan rossz "magányosnak" lenni, hiába van barátom! Vannak úgymond barátnőim, de hiányzik az, akivel mindig mindent meg lehet beszélni, ha hajnali kettőkor szeretném felhívni akkor is ott van mellettem :( Értitek mire gondolok... Csak én vagyok ilyen "magányos"?
2011. nov. 18. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem meny el sétálni ,s sulis társaiddal nem vagy jóba? egyáltalán hány éves vagy? ha már a suliba megismersz 1-2embert úgy hogy mellé ülsz az ebédlőbe, mellé ülsz órán akkor már lesz egy-két haverod ők meg betudnak mutatni több embernek és így lesz sok sok barátod :)
2011. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Mivel egyetemre járok, így elég széles a skála, hogy a csoptársaim honnan járnak be. 10%-a kolis, többi pedig az agglomerációból. Sajnos így nem lehet szintén barátságot építeni, hogy mki arra megy amerre lát...
2011. nov. 18. 09:32
 3/15 A kérdező kommentje:
De egyébként ilyen szinten hogy melléülök órán, van pár barátnőm. De ezek nem igazi barátnők :(
2011. nov. 18. 09:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem mind ugyanott laknak, hétvégén gondolom be szoktak menni a városba. Közös programok kellenek nektek, de ne olyan legyél, hogy ott egy csaj, legyen ő a legjobb barátnőm. Mutatkozz be, légy szociális, ahol "jófejnek" tűnsz, ott előbb utóbb úgy is elhívnak egy programra velük.
2011. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
énvagyok az első :) ja akkor értem :) és a barátodnak nincsenek olyan barátai (lányok) akikkel teis jóba lennél? vagy ti nem vagytok egy baráti körűek?
2011. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De nekem nem csak hétvégére kellenek barátnők. Jó lenne hétköznap délután beülni egy kávézóba pl...

Van sok közös barátunk, ott jóba vagyok pár lánnyal, csak itt is az hogy elég nagy pest, egyik budán lakik én a város szélén kispesten... ők már dolgoznak, én még csak suliba járok. próbálkoztam velük is, de más éltünk van.

2011. nov. 18. 09:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 4-s. Nem azt mondtam, hogy csak hétvégére. Hanem, egy hétvégén tudnád megismerni őket. Én is, több barátomat is hétvégén ismertem meg egy társaságban.
2011. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem azért nincs most úgymond senkim, mert szültem. Eleinte még érdeklődtek, hébe hóba eljönnek, de egyre ritkább. Nagyon hiányzik egy kávézás vagy valaki átjöjjön beszélgetni NEM gyerektémáról.
2011. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
10:01, ez olyan rossz lehet :S te merre laksz? nem vagy pesti véletlenül? :)))
2011. nov. 18. 10:16
 10/15 anonim ***** válasza:
De az vagyok. (:
2011. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!