Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan illetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan illetett ezzel a jelzővel?

Figyelt kérdés
Hűtlen k.rva! Ezt azért kaptam mert lefeküdtem a legjobb barátjával. De ezt megelőzően szakítottunk, mivel úgy létesített egy új párkapcsolatot hogy mi még együtt voltunk. Félre értés ne essék nem bosszúból tettem amit tettem, egyszerűen csak kívántam őt, hiszen 2,5 év mégis csak sok volt egy emberrel. 18/L 19/F
2011. nov. 18. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jogosan.
2011. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LadyLee ***** válasza:
100%
Figyelembevéve, hogy a fenti sztori alapján ő megcsalt téged, te meg csak később feküdtél le a másik sráccal, így asszem baromira nem jogos. De nem is értem, hogy ilyen indulatból mondott dolgoknak mi értelme a "jogosságát" keresgetni. Bepöccent ezért dedós módon beszólt. Ennyi.
2011. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és tiszteletben tartom! Ha kérhetném megindokolnád?
2011. nov. 18. 13:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert lehet nem kellett volna így megbántanom. Más jelzőkkel is illetett de ez ütött leginkább sziven.
2011. nov. 18. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Bocsi, félreértelmeztem. Azt hittem te csaltad meg őt a kapcsolatotok alatt. Így nem volt jogos!

2011. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

A "hűtlen" nem volt jogos, hisz már nem voltatok együtt.

De az, hogy a legjobb barátjával...no comment...

2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A tisztelt előzőnek; 13:57:

azért egy ilyen dolog páros tánc. Ha ennyire fentakadasz azon, hogy a "legjobb barátjával", akkor azért meséld el, miért nem gond, hogy legjobb barát is benne volt a dologban.

Talán azért, mert a "tisztelt" volt barát önzőségében olyanokat bánt meg, akit nem kellene és illet olyan jelzővel, amiről azt se tudja mit jelent. Se a hűtlen (mert akkor tudná, hogy ő is az), se a qrva, mert akkor kivel is járt két és fél évig????


A VÁLASZADÓNAK: A jelző semmiképpen sem volt jogos, s azok szava sem, akik megrónak mert a "legjobb" baráttal összejöttél. Egyébként az csak egyszeri alkalom volt vagy hosszabb távú?

2011. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, kettőn áll a vásár. De én pl. soha nem tennék ilyet, hogy a volt pasi legjobb barátjával lefeküdjek.

1.rajtam is múlik, szóval lehet akármilyen jó pasi, akkor sem

2.ők valószínű ki fognak békülni és akkor sajna a kérdező lesz kibeszélve.

Amúgy meg igazad van, a legjobb barát is gáz

2011. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő tényleg hamarabb kezdett új kapcsolatot, minth hogy szakítottatok volna, akkor nem jogos max ha magára értette. Mondjuk a legjobb barátjával lefeküdni tényleg nem volt szép húzás. De mondjuk milyen legjobb barát az, aki kikezd a másik csajával, mégha ex is. Nekem nem lenne gusztusom a barátaim csajaival járni.
2011. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hűtlen csak ahhoz lehetsz, akivel éppen együtt vagy, a kvaság a barátja iránti érzelmeidtől is függ.
2011. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!