Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne utána?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel már évek óta baráti kapcsolatban vagyunk..bár nem nevezném baráti kapcsolatnak mert rendkívül erős fizikai vonzalmat érzünk egymás iránt...ezért nem is találkozunk sűrűn..de ha találkozunk nagyon nehéz megállni hogy ne történjen semmi..többnyire nem is bírjuk ki sokáig..szerencsére mindig sikerül leállítani magunkat..Szerintetek ha egyszer engednénk a kísértésnek utána nem fogunk ennyire vágyakozni a másik iránt? Mert már elviselhetetlenül nagy a feszültség köztünk...muszáj kibírnunk(barátnője van:S )..de ha mégis megtörténne szerintetek utána túllennénk rajta és már nem kívánnánk egymást ennyire?
2011. nov. 18. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az szép, hogy nője van és rád áll a cerka... Az a pasi se normális.
2011. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és szerelem? az nincs, csak mert nekem gyanús h még az is lehetne, csak azt nem értem akkor minek van a mostani barátnőjével -.-
2011. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát részemről van azt hiszem...felőle szerintem szimplán barátság..kedvel..plusz ugye a kémia..

hát a barátnő kérdés ..az sajnos elég bonyolult..de nem tartom valószínűnek h komolyabb dolog is lehet kettőnk között :S

2011. nov. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!