Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZERINTetek nem korai két 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZERINTetek nem korai két 16 évesnek szexelni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én egy kicsit még várnék.
2011. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De.
2011. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt mi most nem tudjuk megmondani , ha ti úgy érzitek hogy készen álltok akkor csináljátok , de ha úgy érzitek hogy ez most még nem a megfelelő idő/személy akkor hagyjátok .
2011. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom de ez érdekes kérdés..10 évesen pl. magától a járástól is undorodtam..1,5 éve még a csókolózástól is..szerintem max. 1-2 éven belül már készen lennék rá..vagy ez nagy baj?:S
2011. nov. 18. 22:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha testileg kivánod a szexet, az nem azt jelenti hogy lelkileg is készen állsz. Akkor állsz teljesen készen, ha a tested és lelked is azt kívánja. Ha lelkileg is kész leszel, akkor már nem is fog benned kérdés felmerülni. Ebből látszik, hogy még most nem tanácsos belefogni.
2011. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha felteszed ezt kérdésnek,akkor igen...
2011. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

A mai 16 éveseket elnézve, de, az.


4-5 éve még azt mondtam volna, hogy nem korai, ha érettek. A mostani generáció azonban egy hulladék, buták, mint a seggem.

2011. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj itt a lényeg az hogy kiver akarsz elösször és mennyire mély érzésekkel!És nem árt mielött belekezdesz akármibe is nézz utána hogy hogyan és mivel lehet védekezni és nem árt tudni a 72 órás tabletta kiváltását.

Az első alkalom mindenkinek meghatározó az életében mert ha egy ócska kis ribivel is veszti el az ember akkor is emlékezni fog rá mindörökké hiszen ő volt az első akhez később már lehet méregetni is :)

2011. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem nem, de ha nem akarod, nem kell 20
2011. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!