Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tökéletes pasi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tökéletes pasi miért választ magának kövér, formátlan lányokat?

Figyelt kérdés
van egy barátom aki zenész is bárkit megkaphatna és már a második barátnője és egy nagyon kövér és renkívül formátlan testű lány aki még ráadásul fele akkora mint ő. Nem akarom őket elszakítani,a lánnyal sincs bajom,de régebben szerelmes voltam belé,és úgy vettem észre mintha tetszenék neki.(Azért elmondom hogy egy modell alkatú nő vagyok) és a barátnőim is szépek,csinosak és még is nem minket választott. Ez miért van? Lehet önbizalom hiányos? Mindig nagyon kedves hozzám,és folyamatosan néz.

2011. nov. 17. 17:53
1 2 3
 1/29 szamóca.. ***** válasza:
100%

hát, lehet te buta vagy, a kövér lány meg nem. lehet te bunkó vagy, ő meg nem. lehet te nem vagy vicces, ő meg igen.

és folytathatnám, több ezer oka lehet.

sokat számít a kinézet, de azért nem mindent

2011. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Kingaa1 ***** válasza:
94%
Mert a külső mindig nem minden... van az az ének, hogy "üres fej, kocka has" stb.. na ezt lányokra is érthetik, és ezzel nem mondom h te ilyen vagy, me nem ismerlek, de nekem igy jön le...
2011. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem önbizalomhiányos, csak nem felszínes, mint te, nem csak a testiséget értékeli. Meg, tudod, nem mindenki szereti a vékony nőket. Vagy lehet, hogy egyszerűen csak a beképzelt nőket nem szereti, ezért nem akar járni veled.

Mi lenne, ha először elfogadnád, hogy ugyanannyit érsz, mint a "kövér, formátlan" lányok és akkor gondolt át újra, amit most leírtál...

2011. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
egy társaságban vagyunk velük,és nem vagyok bunkó és jókat hülyülünk, és buta sem vagyok :)
2011. nov. 17. 17:57
 5/29 Kingaa1 ***** válasza:
91%
mondod te.. tekintsd magad egyenrangunak és akkor egy része a próblémádnak megoldódik..
2011. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

és ha a duci lányok tetszenek neki, és nem szereti ha a csajt elfújja az első szél akkor mi van?

csak mert a társadalom által a sovány az ideál, attól még lehet, hogy van, akinek kifejezetten nem tetszik..

2011. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Persze ezzel senkit nem akartam bántani ha valaki kövér
2011. nov. 17. 18:00
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy modellalkatod van, közel sem biztos, hogy jó nő vagy.
2011. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 kendrazoltan ***** válasza:
Nem feka a srác? Az mindent megmagyarázna... ;-P
2011. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mielőtt azt hinnéd, nem vagyok kövér.
2011. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!