Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én lefekudtem ugy hogy megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliesgyuri kérdése:

én lefekudtem ugy hogy megvolt a menszeszem es nem vedekeztem raadasul meg utana3 alkalomal de akor se vedekeztemlehetek terhes?

Figyelt kérdés
raadasul ma szakitototunk ki szakad a azivem
2011. nov. 19. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

... és micsoda véletlen, csak a szakításkor esett le, hogy esetleg felcsináltattad magad?!

Igen, lehetsz terhes. Elég jó esélyed van rá.

Úgy mondanám, ahhoz kell jelen esetben mázli, hogy NE legyél terhes.

2011. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egy helyesírási szótár sokat segít, bár a te bajodon csak egy kötél tudna...-.-" terhes vagy és 4-es ikreid lesznek... én mutogatva körberöhögnélek..XD
2011. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egy klasszikust tudnék idézni: használt babakocsi eladó olcsón!
2011. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltétlen elszel terhes, sok az olyan nő aki hosszú évekig próbál gyereket csinálni magának és nem jön neki össze. de az ilyen ostoba hülyék mint te akik védekezés nélkül szexelnek olyan pasival aki kihasználja őket általában bekapják a legyet. Legalább annyi lett volna benned hogy egy 72 órásat beveszel.
2011. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne csesztessétek már azért, nem vicces!


Szóval, ha menszesz alatt szeretkezel, csekély az esélye, de bekövetkezhet, hogy teherbe esel. Nem valószínű. Viszont ha a 3 szeretkezés úgy történt, hogy már elmúlt, akkor van okod félni. De így sem tuti, várj egy hónapot és kiderül.


23/N

2011. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mus musculus ***** válasza:
Igen, lehetsz. Sőt, arra van kevesebb esély, hogy nem vagy az.
2011. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha 72 órán belül volt, akkor én a helyedben szaladnék a kórházba, nőgyógyászat. Kiírják az esemény utáni tablettát, kiváltod és nyugodtabb leszel.
2011. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te melyik vagy? A lili vagy a gyuri?


Látod, látod, tényleg mennyivel jobb lett volna egy nyelvtankönyv. Ha másra nem, jó erősen a térded közé szorítod!


Ne aggódj, nem te leszel az első 15 éves, aki abortuszra megy.

2011. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!