Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megengednétek a párotoknak (természetesen tartós kapcsolatban), h ö helyezze fel a tampont?

Figyelt kérdés

A következö a szitu: úgy szexelünk,h megvan. Közvetlen a behatolás elött dugasz ki, isteni szex, majd az orgazmus utáni pihegés közepette beugrik,h kéne vissza egy dugasz,de egyszerüen nem tok megmozdulni,mire a kedves felajánlja,h hoz be nekem. De még mindig úgy szét vok,h azt sem tom fiu vok e,vagy lány,nem h felgugoljak dugaszt felrakni. Kedvesem megkérdezi segitsen e,én mondom,de csak ha nem tartja gáznak.Mondja nem para.Elmagyaráztam neki,h csinálja,meddig tolja stb,és hopp már benn is volt. Öszintén szolva picit még izgato is volt. Van még valaki,aki szintén hagyott ilyesmit a párjának,vagy ez azért már túl intim?

(Amugy rendszert mi sem csinálunk belöle,2-3ilyen alkalom lehetet)


2011. nov. 19. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
velem is megesett már párszor szerintem nincs benne semmi durva :)
2011. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
öh, soha. mindig van ennyi erőm, hogy megcsináljam magamnak. nem is túl intimnek mondanám, de ez az én dolgom, szóval nálam no way.
2011. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 harisnyababee ***** válasza:
69%

Hmmm, elég bizarr, tetszik, csak sajna már 4 éve nem használok tampont. Ha használnék, tuti megengedném, kíváncsi lennék az érzésre...;)

Bocs, ha off, de nekem ilyen tamponos sztorim van:

Olyan 16 körül lehettem, még szűz voltam. A orál az azért volt már akkor is.. Miután lerendeztem a fickót, nem vártam viszonzást, mert ugye megvolt. De a srác ragaszkodott hozzá, h ő is ki akar nyalni, ne aggódjak, nem lesz semmi cink,már sokszor csinált ilyet stb stb, Na addig addig csak meggyőzött, bár eléggé feszengtem, görcsöltem azon nehogy valami cink legyen. Na ez nem tartott sokáig, mert amit az a srác akkor velem művelt, én nem tudom mit csinált, de az egyik ujját éreztem magamban,, meg h valhogy a hüvelyem bejáratánál húzogatja a madzagot, miközben a dugasz finoman húzódik kifele, de közben megbirizgálja a bentlévő újjával. Jah, és közben a csiklómat nyalogatta. Mikor majdnem a csúcsra értem, hirtelen leállt ezzel, és elkezdett a tampon zsinorjával játszadozni, tekergette, csavargatta, húzogatta, a csiklóm cirógatta, de úgy, h éppen csak hozzáért. Én már kb a falat kapartam, és sikoltoztam a gyönyörtől. Majd mikor már megint csak egy hajszál választott el a csúcstól megint abbahagyta, és átváltott az előző technikájára, amit mostmár be is fejezett rendesen. Eszméletlenül elélveztem, de annyira, h tampon ide vagy oda csak úgy dőlt a puncimból a nedvesség...Ja igen, és innentől kezdve sosem hoztam fel azt kibúvóként, h "most nem lehet, mer megvan"...

Bocs az offért tényleg, csak ez most eszembe juttatta ezt a régi storyt...:)

2011. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Hova? Seggedbe?
2011. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!