Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bejövök a jegypénztárosnak?

Figyelt kérdés

Mindig "úgy" néz rám, meg mosolyog, kedvességeket mond. Kb 15 évvel lehet idősebb nálam. Nekem kicsit kínos így jegyet venni, hétfőn már nem is tudom hogy menjek oda.


20/F


2011. nov. 19. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell kúrni! Ez nem kérdés!
2011. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Hasonlítasz a gyerekére,és biztos emiatt mosolyog rád!?

Honnan veszed,hogy pont te jössz be neki,annyi ember megfordul ott!?

2011. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj ki!
2011. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérj tőle jegyet ingyen. Ha bejössz neki, fog adni.
2011. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felszoktam ismerni, ha bejövök valakinek a nézéséből. Amúgy mással nem így szokott beszélni sem...
2011. nov. 19. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Válts nála return jegyet. (Vagy rekúr, kinek ohgy.)
2011. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy megint csak a 12 éves trollok fognak írni...Hogy honnan tudom? Ha a helyemben lennél te is tudnád. Aki nem tud érdemben választ adni, hanem csak trollkodni, vagy a szavaimat kiforgatni, az ne is írjon.
2011. nov. 19. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigyél neki kölyökpezsgőt.
2011. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondj neki egy-két jó arc dolgokat :) ha jókedvvel reagál rá, akkor elképzelhető hogy bejössz neki. Helyzettől adódóan én mindenkinek benyögök valamit, PL: Mostmár csak nálad szeretnék jegyet venni, vagy nagyon szeretem az utóbbi időben a kiszolgálást :) Na például ezeket pont belökhetnéd. Vagy kérdezd meg hogy meddig van ott aznap, hogy tudd mikor végez :) HAJRÁ! :)
2011. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na végre, köszi a normális választ :)


Amúgy nem hinném hogy akarna tőlem valamit (bár nem tudom). Szerintem csak jóképűnek tart, aztán annyi. De bármi lehetséges...

2011. nov. 21. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!