Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a szerelem? Honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szerelem? Honnan lehet tudni, hogy valaki szerelmes? Mit érez az, aki szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerelmet.
2011. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát körül tudom írni nagyjából, de úgyis érezni fogod ha szerelmes vagy!
2011. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésed remélem nem gondoltad komolyan...de azért : ha 2 ember szereti egymást. Onnan lehet tudni,hogy szerelmes vagy,hogy : - ha meglátod,vagy hallod a nevét,mosolyogni támad kedved

- ha látod egy másik fiúval/lánnyal beszélni,nevetni,elfog a féltékenység

- ha mellette vagy,biztonságban érzed magad

- ha látod,vagy rád mosolyog,vagy akármi,olyan érzésed van,mintha pillangók csapkodnának a gyomrodban

- mindenhol őt keresed

- minél többet akarsz vele lenni

és így tovább,és így tovább ..

2011. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erőt, könnyűek a lépteid, finomabb a levegő, puhább a szél, a világ közelebb van, nincsen lehetetlen, derű és öröm járja át napjaid, még a ruhád is simogat, ahogy mozogsz benne...
2011. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rá vágysz testileg-lelkileg, úgy érzed, megőrülsz a hiányától. Eufórikus lelkiállapotban vagy, másról se bírsz beszélni mint a szerelmedről. A világ végére is elmennél vele, ha bánat éri, vele sírsz, ha öröm, te is boldog vagy. Ha halnia kell, vele halsz. Mindennél fontosabb, hogy neki jó legyen, azt veszed észre, hogy eltűnt az önzésed. Kb. ez az igazi szerelem.


25N

2011. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt még senki sem tudta megmagyarázni. Senki. Sokan próbálták, de valahogy nem jött össze senkinek. Lehetetlen. De aki már átélte, az tudja milyen érzés. És én megmondom neked, fantasztikus, semmi sem fogható hozzá, olyan hogy a kiszemeltedhez nem csak testileg vonzódsz, hanem érdekel, minden érdekel, ami vele történik, egyfolytában ő jár az eszedben, még ha más dolgokra gondolsz is, az arca, a tekintete, a szépsége mindig ott motoszkál a fejedben. Azt akarod, hogy mindig veled legyen, félted, meg akarod védeni mindentől, ölelni akarod, érinteni, csókolni, remegsz ha a közelében vagy, a szíved sokkal hevesebben ver, a mosolya megőrjít (pozitív értelemben), más nőkre, akármilyen dögösek, ránézni nem tudsz. Neked csak Ő kell, megszólítani mégsem mered, félsz tőle miképp reagál, nem akarod, hogy összetörjön az illúzió, mert olyan kellemes ez az érzés. Viszont ha összeszeded magad, megtalálod az utat a szívéhez.


Ez szerelem, igazi szerelem.

2011. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

már mindent felettem leírtak, még annyit tennék hozzá, hogy olvasol a másik gondolatában, tudod szavak nélkül mit mondana, mit szeretne.

ha meg nem látjátok egymást, akkor ugyan abban a pillanatban hívjátok egymást, vagy írtok egymásnak smst. de lehet hogy ilyen csak velem van, nem mindenkivel :)

2011. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ehh.. összefacsarodik a szívem a sok szép megfogalmazásra..


..mert szeretem az asszonyt, hiába ment el ennyi év után..

2011. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ! Mindezek alapján nagyon úgy néz ki, hogy akkor én szerelmes vagyok... :)
2011. nov. 20. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:

ehh.. összefacsarodik a szívem a sok szép megfogalmazásra..


..mert szeretem az asszonyt, hiába ment el ennyi év után..


Remélem, engem is fog így valaki szeretni és viszont egyszer. Valamikor:)

2011. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!