Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaadnátok a volt vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaadnátok a volt vőlegényeteknek a gyűrűt, amit kaptatok? Akkor is, ha az gyémánt volt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elküldeném neki borítékolva egy "sajnálom, hogy vissza kell adnom" felirattal
2011. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem majd 20 év múlva elküldeném neki ilyen felirattal sajnálom h meg kell válnom tőle de már itt volt az ideje ui: remélem lett vkid
2011. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
most lehet hulyenek fogok tunni de en nem adnam vissz!biztos hogy eladnam :D ! bocsi ezt csak en gondolom igy :)))
2011. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne légy már hülye...én a helyedben még az övét is megszerezném. Ha lehet, erőszakmentesen, de sokkal izgalmasabb, ha az ujját kell levágnod hozzá. Aztán mehet a zaciba :D
2011. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

te anyagias büdös k*rva.


20/L

2011. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utsó, ez kinek ment?
2011. nov. 20. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:

persze, hogy vissza adnám! Mi jogon tartanám meg?? és baromi mindegy hogy gyémánt vagy akármi.

Nagyon nem szimpi a kérdés. Nem az miatt, hogy felvetődik a kérdés, hogy vissza add-e, azzal nincs gond.

A második fele: akkor is ha az gyémánt volt??

Ha rád vonatkozik a kérdés, akkor tényleg anyagias ku.rva vagy, ha nem akkor bocsika!

2011. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Egyaltalan nem anyagias ku*va!!!! a mai vilagban ha ö adta volna a gyürüt ö se kapna vissza!ez igy müködik, tartsd meg azt a gyurut kesöbb megbanod ha vissza adod!!!
2011. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Anita91 válasza:
hát én biztos,hogy nem adnám vissza,de nem azért,mert az gyémánt vagy arany. felőlem bizsu is lehet azt se adnám,mert az nekem egy emlék és nem tudnék megvállni tőle.végülis azt én kaptam. persze ha vmi durva okból szakítanánk,hogy megcsalt vagy ilyesmi akkor lehet,hogy hozzá vágnám,de azt is megbánnám utána.
2011. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kérdésemmel azt szerettem volna tudni, hogy mások mit tettek volna gasonló helyzetben. Én gondolkodás nékül visszaadtam neki, azonnal. Eszemben nem volt megtartani.
2011. nov. 21. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!