Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csiszolatlan gyémánt? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiszolatlan gyémánt? Nem lenne rossz? Hogy érzitek?

Figyelt kérdés

Nos a napokban olvastam egy kérdést,ahol egy srác írta,hogy keresi az álomnőt és,hogy normális-e vagy valami ilyesmi. A lényeg,hogy volt egy válaszoló aki írta,hogy keresse a csiszolatlan gyémántokat és "tuningolja" ő fel a leányzót.

Ti eltudnátok fogadni teljesen az életetek végéig? Már, mint én,ha találnék egy srácot ,aki jól nézz ki stb, de nem úgy öltözködök ami k*rva jó pasivá teszi , nem úgy viselkedik,de sikerülne megváltoztatnom nem hiszem ,hogy eltudnám fogadni, mivel teljesen más volt, a kapcsolatban ugye bár mindenki változik,mert alkalmazkodni kell a másikhoz, de azért nagyot fordulni?

Mondjuk vannak pozítiv példák, amikor valaki egy iskola kerülőből egy nagyon jó embert csinál,de te,hogy érzitek eltudnátok fogadni? Engem valamiért a tökéletes nem annyira vonz (mondjuk nincs is),de nem a hibáitól ember az ember?

Jó érzés segíteni (segítő szakembernek tanulok), de a párom én személy szerint nem szeretni kifaragni, barátnak / barátnőnek szívesen segítek ilyen téren,de párnak nem, mert el kell fogadni olyannak amilyen, persze azért nem mindent.

Ti,hogy érzitek?

Elnézést a hosszú szövegért. Várom a válaszokat, kort és nemet is kérnék, előre köszönöm,


2010. dec. 1. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkit úgy kell elfogadni, ahogyan van. Ha valakinek nem jön be, nem szabad párkapcsolatot kezdeményezni vele. Ennyi.
2010. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy nem szabad megváltoztatni egy embert egy kapcsolatban... Mi az, hogy "majd én jó embert csinálok belőle"??? Hogy jövök én ahhoz?? Majd azt a másik fél szépen eldönti, hogy akar-e változni.
2010. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. dec. 1. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem működhet de inkább csak csajjal.

és is próbálkoztam már ilyennel, volt egy csaj, aki gyönyörű volt, értelmes, viszonylag a stílusa is jó, csak, csak kicsit elhagynagolta magát, rosszul öltözödött stb, gondoltam összejövök vele,aztán majd vhogy ráaggatok vmi ízlést, arra nem gondoltam h neki nem jön be az én "fajtám":(

2010. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem tudnál k*rva jó pasivá tenni, kivéve persze, ha plasztikai sebész vagy.
2010. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám mondta két barátom is hogy csiszolatlan gyémánt vagyok 16 éves voltam ők idősebbek voltak tapasztaltak. Azóta jó pár csalódás ért, így csiszoltak rendesen. Be is zárkóztam nem adtam a szívem lelkem. 7 évvel ezelőtt megtaláltam a másik felem életem szerelmét! :-) És újra megnyílhattam. Ö is egy csiszolatlan gyémánt volt. Én voltam neki az első! Ezt viszont sajnálom hogy én neki nem. :-(( De ezen már változtatni nem lehet!!Boldog vagyok hogy végül is időben találtuk meg egymást megszületett szerelmünk gyümölcse is. :-) Nem mondom azt hogy nem voltak hullámvölgyek de át kell verekedni magát az embernek. Nincs mindig rózsaszín köd, de az hogy már tudjuk egymás gondolatát az szuper. Lehet ez azért is van mert mind2en mérlegek vagyunk..... Harmóniára törekszünk! Kívánom hogy mindenki találja meg a másik felét!
2010. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Álmompasi és álomnő nincs, csak az álmainkban. Ezért az "álom" előtag. Ami mindenképpen lényeges egy kapcsolatban, az az, hogy lelkileg, gondolkodásmódban legyenek kapcsolatok, el tudjuk fogadni, meg tudjuk érteni a másikat, jól érezzük magunkat együtt, jó legyen a fizikai, szexuális kapcsolat, szeressünk a másikhoz érni, meg hasonlók. Ellentétek, konfliktusok, problémák viszont mindenütt előfordulnak. Mind "csiszolatlan gyémántok" vagyunk és egy kapcsolatban meg kell tanulnunk egymáshoz csiszolódni (nem csak a másikat hozzánk csiszolni!), együttműködni.
2010. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Érdekes történetek és vélemények, amúgy az csak egy példa volt, nem lehet mindenki nagyon jó pasi vagy csaj, épp ezért vagyunk különbőzőek :)

2010. dec. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!