Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hét múlva lessz a párom 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét múlva lessz a párom 22 szerintetek mit vegyek neki? Én gyémánt jeggyűrűre gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 01:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
akor mélyen a zsebedbe kell nyulnod és még annál is mélyebere de egy győnyörű ajándék :d biztos a nyakadba fog ugrani :) sok sikert :D
2010. szept. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Az aranygyűrűnek ugyanúgy örülnek.A fennmaradó összeget meg elihatod a haverokkal,vagy veszel belőle egy új autót.
2010. szept. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Második : ez jó volt :)))
2010. szept. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

biztos örülne neki, de valóban elég drága.. sztem elég egy arany is biztos nem az árát/értékét fogja nézni.. meg persze attól is függ mióta avgytok együtt és aktuális e a lánykérés..

(nota bene: nem jeggyűrű hanem jegygyűrű.. bocsi de grammarnáci vagyok...)

2010. szept. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gyémánt gyűrű csak akkor kell,ha a csaj családja nagyon gazdag vagy arisztokrata,és a házasság után emiatt te is az leszel.Ilyen formában jó és értékálló befektetés.

Egy sima hétköznapi embernek jó az aranygyűrű.

Nem ismerem a társadalmi osztályotokat,de egy lakótelepi szabadidő ruhás kutyasétáltató csajon,elég fura lenne egy nagy köves gyémánt gyűrű.Enyhén romás.Azok csinálnak ilyeneket,hogy az autójuk 20 millás,a lakásuk meg egy olcsó pöcegödör.

2010. szept. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A párommal most vasárnap lessz 5. Éve hogy eggyütt leszünk. És a párom egy híresség lánya. De nem írnám ki hogy ki ő ne haragudjatok emiatt. ha kell valakinek el küldöm privát-on.
2010. szept. 8. 06:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Lesz(!) es nem lessz!!! En is grammanaci vagyok:P

Egy artatlan kerdes: Tudjatok ertekelni a gyemantot? Ugy ertem ha gyemantot veszel, akarmekkora is, azt tudni kell viselni. Nekem ugy tunik, nem fogod fel a gyemant jelentoseget, erteket, vagy eleg gazdag vagy ahhoz, hogy konnyen megfizethesd.

Ha a baratnod csak ettol ugrik a nyakadba, az gaz.

2010. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de ennek az egesznek kamuszaga van. Tanulj meg irni!
2010. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fülünyúl ***** válasza:

Híresség lánya? Csak nem a Gáspár Evelin? Szép család lesztek. :)


Gyémánt gyűrűt nekem is vehetsz. Meg autót, ruhákat, cipőket, lakást, frutit...

Amúgy szerintem a gyémánt gyűrű még a Győzike lánya esetén is túlzás. Álumíniumot vegyél, azt többre tartják azokban a körökben. :)

2010. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem érdekel kiről van szó, küld el privátban.
2010. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!