Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek van értelme? Még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van értelme? Még is hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én közöttem az alapvető probléma a hisztizések. Én megnéztem tegnap egy csajt, ő rám írt csaj nevében hogy lenne e esélye, én erre annyit mondtam ha nem lenne bnőm igen. Ezen felkapta a vizet és kidobott. Kibékültünk. Ma más fickóknak írkálta, hogy IGEN lehetne köztünk valami:$  meg igy meg úgy.. ilyen lájkolós facebookos hülyeség. Én ha ezért szólnék isén lennék a szar mivel hogy hisztizek. Ezen hogy változtassak? még nekem meg van engedve ____| ennyi neki meg kell hogy legyen ___________________| ennyi mert ha nem akkor hisztizek..
2011. aug. 17. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
várj, várj, honnan tudta h az a csaj kicsoda, ha csak ugy az utcán megnézted?
2011. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi van?
2011. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem kellene feltűnően csajokat bámulni, ha vele vagy.. azt a haverokkal csinald..
2011. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ott aludtunk barátnőmnél és az unokatesója átöltözött én meg rápillantottam egy pillanatra .. és a barátnője megjegyezte a csajnak mikor eljöttem , hogy én mennyire "BÁMULTAM"
2011. aug. 17. 14:36
 5/12 anonim ***** válasza:
harmadik, igazad van, de ettől még a csaj nem normális. és ezt lányként mondom.
2011. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hat ha csak ránéztél, az nem bámulás.. próbáljatok megnyugodni..
2011. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ez nem megoldás a megnyugszunk mert mindig ez van hogy én semmit nem csinálhatok mert kirak aztán le se sz.r nekem meg fontos. Ő meg azt csinál amit akar mert ha szólok neki akkor hisztizek..-.-"
2011. aug. 17. 14:44
 8/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Hallod miért függsz a csajtól? 1 jótanács, tényleg próbáld ki! Szard le! ne foglalkozz vele (ez nem azt jelenti, hogy bámulj meg össze vissza csajokat csak legyél nagyon közömbös)...1-2re megfog változni a nézete és, ha még mindig ilyen hisztis, akkor hagyd ott!!!
2011. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő 16 én 17. Amúgy igazad van utolsó. Meg elhisz mindent mindenkinek.. most is írja hogy beszélnünk kell átjön, mondom féljek? elkezdi kicsit ;\ aztán kérdezem, miez hogy kicsit? elkezdi ki az a xy - ez egy olyan gyerek aki féltékenykedik rám, meg utáljuk egymást mint a sz.rt és volt egy két nézet eltérésünk közbe nem is szólunk egymáshoz.. már azon agyalok, hogy bekavart..
2011. aug. 17. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!