Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

A barátom néha elsziv egy egy füves cigit, és oylankor teljesen "bekattan".

Alapbol "macsos" tipus, de olyankor elég agressziv lesz, és mindig elakarja érni, amit akar(szex pl)

engem is kinált már, s mikor nem fogadom el, teljesen begurul...

szeeretem őt, nem akarom emiatt elhagyni, de ez idegesit

nem lehetne vhogy leszoktatni erről?


2009. jún. 28. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig ha zavar és nem hagyja abba hiába kéred, akkor csak az elhagyás lehetősége marad. vagy pedig elfogadod így de akkor le kell nyelned a békát. olyat csinálhatsz még hogy amikor ilyen van akkor nem kommunikálsz vele. gondolom elmegy valamerre bulizni vagy ilyesmi és ott csinálja, neked akkor nem kell vele menni, maradj otthon, kapcsold ki a telód és kész, majd akkor beszélj vele csak, ha már kitisztult.
2009. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy egész egyszerűen dobod. Leszoktatni nem tudod, mert ha le akarna szokni róla, akkor megtenné magától is. Nem hiszem el, hogy erőszakos macso-val jó együttlenni. Még véletlenül se fogadd el tőle a füves cigit.
2009. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Sztem hosszutavon akkor sem lehet birni.Ideig oraig lehet megfelelo,hogy olyankor nem beszelsz vele,de amennyiben kozos jovot terveztek ez nem lesz megoldas.Te azt teszel amit gondolsz,de en a helyedben elhagynam...foleg ,hogy meg agressziv is..az ilyen ember kiszamithatatlan es nem lehet hoszutavon gondolkozni vele...a fuvescigi is veszelyes,ha neha azt akarna,hogy ,,repuljon'' es elfelejtse a dolgokat inkabb igya le magat( bar annak sem vagyok a hive),de a fuvescigi sokkal komolyabb es kemenyen ra lehet szokni-merlegelj!
2009. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az exem füvezett(de kipróbált kemény drogokat is). Próbáltam mellette kiálni, nekem sokszor megigérte, hogy lepróbál róla szokni. De szakítás lett belőle(fél év után), mivel nem bírtam elviselni, hogy a drogok vannak az első helyen és csak aztán jövök én.

L, 18

2009. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nemérdemes ilyen link alak mellett maradnod, ez csak rosszabb lesz
2009. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
sok hozzászólóval nem értek egyet. én egy évig cigiztem, havonta elment egy joint is, de mikor megismerkedtem Vele, rögtön mindkettőt leraktam. még csak kérnie se kellett, nem is várta el, de láttam mennyire örült, hogy egyik napról a másikra leállok, csak Miatta. Ha valaki igazán szerelmes, akkor az ilyennek alapnak kéne lennie.
2009. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ott kéne hagynod. Nem elég hogy ő szívja azt a szart és nem hajlandó leszokni, még téged is rá akar szoktatni. Ha igazán szeretne téged nem akarná, h te is szívd, hisz káros! És egyetértek az utolsó hozzászólóval, ha nagyon szeretne téged kérned se kéne, hogy szokjon le. Alap lenne... Hagyd ott mielőtt még te is rászoksz mellette!
2009. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Csak az előttem lévőnek mondanám hogy nagy baromságot írt azzal hogy rá lehet szokni. A fűre nem lehet rászokni az nem okoz függősét, maximum lelki függőséget ha viszont csak néha csinálja nemvalószínű. 1-2 szer belefér
2009. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön kidobni (Én nem szívtam, és nem is akarok jointozni ).. Mondd meg neki, hogy ez az utolsó lehetősége, és ha nem rakja le, akkor otthagyod, tuti, hogy meg fog tenni mindent ( ha szeret )
2009. jún. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mielőtt megismert engem,párom is elszivott egyet-egyet....

mikor megismert,rá vagy honapra is volt egy ilyen eset...

akkor adtam egy ultimátumot...választhat...

választott...én fontosabb voltam...

2009. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!