Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiúba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Abba a gimibe jár ahova én. Ő 2 évvel idősebb tőlem, keleti származású. Eddig nem nagyon beszéltünk csak facebookon 1-2x de akkor se túl sokat. Én úgy tudom, hogy nincs barátnője.

Szerintetek csak írjak rá így tök lazán? Nem nagyon van közös témánk.. miről tudnánk beszélgetni?


2011. nov. 21. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy vagy te szerelmes, azt sem tudod mi az!
2011. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, írjál rá. Mindegy miről beszélgettek, de jobb ha személyes találkozás lesz a dologból. Úgy könnyebben leesik majd neki hogy mit is akarsz.
2011. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rizsről...
2011. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. hatalmas :D


Egyébként tény, amit az első mond. Nem is nagyon beszélgettetek, simán csak elbűvöltek a csík szemei. Tetszik, de ez nem szerelem, legalábbis nem igazi, csak a hormonok tombolnak.

Közös témátok sincs, ő sem töri ezek szerint magát érted. Nem elkeseríteni akarlak, de a legjobb barátnőm így 'zúgott bele' egy fiúba, még nem is beszéltek soha, és a lány sorra utasítja vissza a többi fiút, mert neki nem kell más, csak ő. Ő, aki le sem tojja, akiről semmit nem tud. Ez már két éve tart, barátnőm eközben felnőtt, de ilyen téren tinilány maradt.Beteg dolog, nem szerelem. Gondold át.

A szerelem ott kezdődik, hogy ismered a másikat, nem csak vonzódsz hozzá (mert itt elsősorban csak a külseje, mozgása tetszhet.)

De nyugi, majd kinövöd :)

2011. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem kínai.

Arab.

Úgy nagyon egymást nem is látjuk a suliba csak úgy néha "egymásba botlunk" ha keressük az adott termet.

Meg ő így nem nagyon ismer, szóval nem tudja úgy , hogy ki vagyok.

Jó , nem is várom el, hogy elsőre szerelmet valljunk egymásnak de azért próbálkozni lehet, nem?

Köszi a válaszokat!

2011. nov. 21. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy miről beszélgettek, lényeg hogy jól érezzétek magatokat, és akár ki is alakulhat valami. Csak a bombákat ne említsd neki!
2011. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!