Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem szerelmes vagyok az egyik sportolóba, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor álmodom vele, és mikor felkelek olyan csalódott vagyok, pedig van párom és nagyon szeretem. Még soha senki "sztár" iránt ilyet nem éreztem, pedig már nem vagyok tini. Páromnak egyszer mondtam el hogy azzal álmodtam hát nem örült neki, mert tv-ben is mindig őt nézem. Nem tudom mit tegyek, tiniként sem történt velem ilyen, ez csak egy rajongás lehet? Valaki volt/van hasonló helyzetben?
2011. jún. 20. 08:30
 1/7 bix ***** válasza:

tiniként erika eleniak volt Ő:)


a pasid meg egy idióta ha "nem örült neki". nem tök mindegy? reális esély 0 arra hogy valaha is dobjad miatta...


szerintem teljesen normális ha valakit megfog egy ilyen pasi vagy csaj, engem legalábbis még soha nem zavart ha dzsonideppel teleragasztott hálószobában kellett tevékenykedni:D bár mondjuk kissé feszélyezett az elején ez tény:D

2011. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem idióta, mert én is féltékeny vagyok nagyon, szóval megértem, csak hát ezek után inkább nem mondom el, nem idegesítem vele, pedig nálunk az elv, hogy mondj el mindent, akármi is legyen az, akárhogy is esik nekem!
2011. jún. 20. 08:39
 3/7 A kérdező kommentje:
De azért köszi a választ.
2011. jún. 20. 08:40
 4/7 bix ***** válasza:
figy. a féltékenység ilyen szinten számomra felfoghatatlan. van egy élsportoló, akit egész életedben max tv-n keresztül láthatsz, vagy ha iszonyat mákod van akkor kimehetsz megnézni élőben egy meccsen. és? ennyi a max amit ki tudsz hozni belőle. még matematikai esélye sincs arra hogy megcsald vele. az meg hogy kire mire gondolsz napközben... meg lennél lepődve a pasik mi mindenről fantáziálnak akár közben is... ami a fejedben van az a tiéd, és ha belelátnál a másik gondolataiba lehet hogy nem lennél ilyen önmarcangoló:D
2011. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem konkrétan tv-ben szereplőkre vagyok féltékeny, az engem nem érdekel. A mindennapokban látott szép, formás lányokra. Ő meg alapból nem féltékeny, de ezt a személyt mostanában elég sokszor hallotta tőlem, na de hát az esély hogy valaha és élőben lássam elég csekély... ugyanis még csak nem is magyar.
2011. jún. 20. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Elárulod, hogy ki az a sportoló?:)

Egyébként a korábbi válaszoló szerintem nem rád értette amit írt, hanem a párodra. A lehető legjobb dolog ami történhet, hogy egyszer látod élőben a meccsén, de ennél több nem történik. De ha már ez megesik is nagyon nagy mázlid van, tehát a párod hiába féltékeny. Az esély arra, hogy közted és a sportoló között legyen bármilyen kapcsolat is kb. egyenlő a nullával.

16/L

2011. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem szeretném megosztani ki az.
2011. jún. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!