Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél azzal a pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél azzal a pasival, aki korábban a külsőd miatt nem akart összejönni veled, most meg akar, mert megváltoztál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te tutira összejönnél vele és ez a lényeg.
2011. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Működésbe lendült a büszkeségem, és azt mondja, hogy ne jöjjek vele össze, hisz régen nem kellettem neki a külsőm miatt, most viszont tetszem neki, miután elég sokat változtam.
2011. nov. 21. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó dolog a büszkeséged Béby!!!

Szerintem ne foglalkozz az ilyen felszínes emberekkel,meg a csávó lehet hogy csak dugni akar.

Beszélj meg vele egy randit amire nem mész el aztán ne is törődj vele!!!

Sok sikert!

Szia!

26F

2011. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mert akkor már úgy ítélném meg hogy ő nem való hozzám, és találok jobbat is, mint egy olyan srác akinek csak a külsőm miatt tetszem...
2011. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Emberek azért ne játsszuk már meg magunkat, a külső igenis baromi fontos! Ha valaki nem 100%on tetszik hanem épphogy csak elfogadod az semmi jót nem szül...ne legyetek már ennyire álszentek!
2011. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod ha álszent vagyok nem igaz?

AZ emberek nagyja felszínes!!!De tudod ha valaki tetszik akkor nem feltétlen azért tetszik mert egy topmodell.Minden pasi tudja hogy hiába szép egy nő ha még is gyenge az ágyban és még félre is jár...

Normális ember úgyis az összképet nézi és nem csak azt hogy hú ez 100%kos külsőre!

2011. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En nem, ennyi buszkessege minden embernek kell legyen!
2011. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: nem.

Hosszabb válasz: nem, mert egy ilyen ember mellett folyton attól paráznék, hogy mi az amit még nem fogad el rajtam/bennem. Senki sem tökéletes!

2011. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Álszentek gyülekezete,pedig a külsőt figyeli meg mindenki először,az a legfontosabb,mert ne mondja senki,hogy csak belső értéket néz,ennyi álszent embert istenem.

Igenis a külső a legfontosabb csak én be merem vallani,mások inkább elbagatellizálják ezeket a gondolatokat,vagy lusták tenni,azért,hogy jól nézzenek ki,ezért inkább a kamu dumát nyomják,hogy a külső nem is fontos(ugyanolyan hülyeség,mint a pénz nem boldogít,dehogyis nem amit vele megtehetsz az igenis boldogít és csak ez számít).Külsőd szerint fogadnak el az eszed fognak elbocsátani.

2011. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megleckéztetném, megérdemli. Ami ennyire a külsőn múlik, az nem lehet komoly érzelem.
2011. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!