Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legrosszabb dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legrosszabb dolgok, amit egy bánatos, magányos szingli fiú tehet? 18F

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amiket NEM szabad elkövetnie egy ilyen fiúnak, gondolok itt pl önsajnálat, depresszióba zuhanás, önértékelési zavarok kialakulásának engedése, feladás és közömbösség a nők iránt, a lányok felé úgy közeledni hogy "Mindegy ki lesz, csak nő legyen" stb...
2011. nov. 21. 15:50
 1/8 LordRiwen ***** válasza:
Szerintem azok, amiket leírtál, plusz még ide vehetjük a kérdések feltevését a gyakorikérdések.hu-n".
2011. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad prostihoz fordulni.
2011. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jól leírtad mit nem kéne tenned, de nem hinném hogy ez mind olyan könnyen teljesíthető, illetve megtartható, tekintve, hogy máris "bánatos, magányos szingli" fiúként jellemezted magad.
2011. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lehető legrosszabb hozzállás, a mindegy ki, csak nő legyen. Ezt utálják a csajok, és azonnal észreveszik az illető fiún. Ezzel a hozzállással kb 0% az esélye, hogy az illetőnek barátnője legyen.

A legjobb amit tehet, hogy nem görcsöl a dolgon, élvezi az életet, fenntartások, görcsölés nélkül ismerkedik, és ha talál valakit aki emberileg is szimpatikus neki, akkor annál próbálkozik. Ezzel tudd a legjobb eredményt elérni.

2011. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:

"Nem szabad prostihoz fordulni."


Szerintem ez nem igaz, a tapasztalat magabiztosságot adhat. A lényeg, hogy ne szokj rá.

2011. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem.. épp szingli vagyok. ^^
2011. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sztbali ***** válasza:
A prosti tényleg a legrosszabb megoldás. Szerintem élvezd még az életet. Egyszer vagy fiatal, használd ki!
2011. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18f hasonló helyzetben de nem adom fel és te se add fel élj többet én is ezt teszem néha az az érzésem hogy hiába, mert egy lánynak se kellek, kitartás
2011. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!