Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedést tekintve a legross...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedést tekintve a legrosszabb korban vagyok ugye? 18F

Figyelt kérdés
18 évesen nem megyek vissza az éretlen, gyakran szűz és komolytalan 15 vagy 16 éves lányokhoz, a 20 körüli nőknek pedig valószínűleg nem kellenék a 18 éves csajok túlnyomó részének meg van valakijük a suliban, de mindig ebbe ütközöm bele barhol is legyek! =( Most akkor meg van kötve a kezem ugye? Nem nagyon tehetek semmit, varok kb 2 évet és akkor ismét lesz alkalmam egy kapcsolatra ugye? Vagy mit tegyek?
2011. nov. 20. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
IGEN PONTOSAN!!!
2011. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy épp a legjobban. És sok 16-ossal simán kezdhetsz. Sőt, leginkább velük.
2011. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, aki 18 éves fiú annak egyáltalán nem lehet barátnője! Anyám, ilyen marhaságot sem hallottam még -.-
2011. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

16

17

18

start


sokan sok pénzt adnának, hogy mégegyszer annyi idősek legyenek mint most te..


a legjobb kor, ne viccelj

2011. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a 16 éves lányok mind ribancok velük nem érdemes komolyan nem.


sajnos várni 2-3 évet és 1 normális lánnyal megismerkedni mert ezekkel a mai kis ribancokkal nem lehet 1-ről a 2-re jutni.

2011. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

17:14


Nem viccelek, olvasd el a válaszom és 17:15 válaszát, mert szerintem van benne valami

2011. nov. 20. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Uramisten,ne általánosíts légyszíves!A 16 éves lányok között is vannak teljesen normálisak,akik nem vinnyogva beszélik ki egymás között, hogy ki mekkora farkú pasival csinálta már...

Csak az a szomorú,hogy a pasikat ezek a műp*csák érdeklik.

2011. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

17:18


Nem általánosítok, csak igen lehangoló, hogy a 16 éves korosztályból eddig 5 vagy 6 olyan lánnyal volt dolgom, akik éretlenek voltak, jellemtelenek és érzelem mentesek, volt aki egy pillanat alatt elfeledett 2 hónap udvarlás után, a másik másfél hónap után tette ugyanezt, nekem nincs szükségem ilyen nőre (Értelmes, érett 16 éves lánnyal találkoztam már, de volt mar társa)


Nem akarom magam visszafejleszteni ilyen "lánnyal"

2011. nov. 20. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:

A normális lány ott kezdődik, hogy nem fröcsög azon, hogy a barátja fiatalabb-e. Magyarul ha egy tőled idősebb vagy veled egykorú lány a korod miatt utasít el, akkor örülhetsz neki, hogy mégsem jöttél össze vele, mert egy normális lány ilyet nem tesz.


(Ezt, amit írtam azért nem lehet ellened fordítani, mert te már voltál tőled fiatalabb lánnyal.)

2011. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

17:56


Egyetértek veled, én lennék fiatalabb és idősebb csajjal is, nekem a szerelem lenne a lényeg, s a nő lelke


Amúgy volt egy majdnem egy évig tartó kapcsolatom, egykorúak voltunk a csajjal, 17 évesek

2011. nov. 20. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!