Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm folyton elégedetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton elégedetlenkedik magával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindíg csak azt hajtogatja hogy ilyen a lába meg hogy az orra nagy, és hogy senki sem szereti.Én próbállom meggyőzni az ellenkezöjéről, de valahogy nem hatok rá.Ti mit tenétek ilyen helyzetben??
2009. máj. 11. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Rosszul csinálod. Pontosan azért csinálja ezt a barátnőd, hogy ilyeneket halljon: "de téged szeretnek." "nem vagy csúnya" szép a lábad stb stb

Egyszerűen ha elkezdi megint , ne is figyelj rá, majd megunja.


(amúgy mi ez hogy senki sem szereti? akkor te miért vagy vele? úristen...)

2009. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
lehet, hogy csak azért mondja, hogy bókolj neki. :) Bókolj többet magadtól. és ha ilyet mond, hogy senki sem szereti, sorolj fel neki jópár embert akik szeretik... hát remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Én is csaj vagyok, és utálom ha más csajok mindíg csak azt hajtogatják, h. igy vagyok ilyen meg olyan ez nem tetszik az nem tetszik...stb

16/L vagyok megvagyok elégedve magammal(pedig van nálam szebb)mindegy, nem yafogok a barátomnak(21/F) mert ha tetszem neki úgyis mondja, ha nem akkor is mondja, mert fontos vagyok neki, és kész!!!

a barátnődnek meg mond meg, h. hiába sajnáltatja magát, csak rosszat csinál, mert a szépségét rontja vele!!!

azaz ha szép, meglátod neki egy csúnya hisztis oldalát, és mond meg neki, h. ha csúnya lenne is azt mondanád neki, h. szép, meg ilyenek, de ő nem csúnya és azért mondod, ha nem tetszik neki RUGD KI ÉS KÉSZ


AZ A LEGNAGYOBB BAJA, H. NEMTETSZIK MAGÁNAK, LENNE CSAK EGYSZER MÁS BAJA8MINT NEKEM) MEGTUDNÁ MI A ROSSZ

2009. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hmm... amikor megismerkedtem a barátommal, én sem tetszettem magamnak. ő folyton mondta, hogy de imádja minden porcikámat, csak nem hagytam abba. aztán rájött h tényleg nem fogom ezt abbahagyni, amíg nem változik a helyzet. Ő nagyon sportos, elkezdtünk együtt futni járni. Abbahagyta, hogy beleszóljon, mit eszem és mit nem. Segített fodrászt, ruhákat, stb... választani. A végeredmény az, hogy ma tényleg van egy olyan barátnője, aki mindkettőnknek tetszik. :-D Szerintem próbáld ki, hogy nem azt szajkózod, amit erre zsigerből lehet válaszolni, hanem elkezded vele feltérképezni és megkeresni a megoldásokat. Ha valóban akarja a változást, nagyon hálás lesz ezért, ha nem.. nos, a párom az előző barátnőjén 4 és fél évig hiába próbált segíteni, a lány még anorexiás is lett, úgy, hogy közben mellette volt egy élsportoló dögös jóképű pasi, aki szerette...szóval húzd meg a vonalat, ha ez egy rossz játék, meddig mész el benne... bocsi, h a saját történetemet meséltem el, de tanulságosnak érzem. :-)
2009. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem az is elképzeélhető, h önértékelési problémái vannak. Nem mindenki hisztis, aki ilyet mond..bár akinek tényleg komoly, az ált. csak gondolja..de nem mondja ki..

szerintem az a legtisztább, ha magadtól bókolsz neki:)

2009. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!