Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért sokkal válogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért sokkal válogatósabbak mint a fiúk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 19:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%
ezt soha sem fogod megérteni haver,ugyanis a női agy egy egészen más,eddig ismeretlen dimenzió
2011. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 RohanjElemér ***** válasza:
és ez így igaz
2011. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 szamóca.. ***** válasza:
92%

van ennek ám tudományos oldala is, de most egyzserűen nincs kedvem leírni...

így hát a hétköznapi változat: azért mert megtehetjük.

2011. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Amikor Isten a férfit teremtette még csak gyakorolt...
2011. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Engem már nem érdekel...
2011. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

A probléma csak az, hogy ezt nyíltan mindig csak az agyonsminkelt, szénné szolizott, buta ocsmányságok mondják, ráadásul, akik bunkók is, mint te kedves szamóca. :D


Ez egyébként nem igaz minden nőre, a normálisak képesek a belsőt értékelni és a normális fiúkat (egészséges önbizalom, rendes testalkat, helyes arc | nem kell széjjelgyúrt bunkótahónak lenni) választani.

2011. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
nem feltétlen válogatósabbak a lányok. mindig azok a válogatósabbak akiknek több lehetőségük van. és egy lány előtt többnyire több lehetőség kínálkozik anélkül hogy bármit is tennének mert leginkább a férfiak kezdeményeznek (van kivétel)
2011. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 szamóca.. ***** válasza:
80%

"akik bunkók is, mint te kedves szamóca." hát ebbe rendesen belebonyolódtál kedves bunkó barátom:D

de köszi, kedves tőled. csak azt nem tudom... ha most ráfújom a tejszínhabot, attól neked jobb lesz?

na csak leírom hogy miért van ez így, mert már megint kisült a végére hogy nicns ez így csak én vagyok bunkó és ezt mondom. azért mondom ezt, mert hogy ugye azt tudjuk hoyg a fejlődés során a pasik feladata minél több utód hozása, mivel nekik ez nem jár annyi feladattal mint a nőnek. a nő dolga viszont inkább a minőségre ( bocs, nincs jobb szó nem bunkóságból írtam:D) mennek, tehát mivel életük során csak X számú gyeremket képesek kihordani és felnevelni, ezért a legjobbat akarják.

és ez kihat a vonzalomra is, így vagyunk programozva, sz.r nekünk mégsz.rabb nektek, de erről nem én tehetek mosom kezeim:D

2011. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 szamóca.. ***** válasza:
80%
ja elfelejtettem kifejteni a "mert megtehetem" részt. az előzőekből adódóan a pasik sorba mennek oda a lányokhoz, ugye, kevésbé válogatva. és ha odajön hozzám 10 pasi mirét ne válasszam ki a legjobbat? ahha, mert az bunkóság... na te mit cisnálnál egy ilyen adott, éles szituban kedves bunkó barátom? pusztán szociális érzékeny lelkedre hallgatva a legrosszabbat vinnéd?
2011. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Kedves szamóca, akkor kérlek írd le, hogy mitöl jó egy Férfi, mitöl a legjobb?!
2011. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!