Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják azt a pasik, hogy a barátnőjük mellett flörtölnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy nagyon helyes pasi,aki mindíg a barátnőjével van.Közben folyamatosan flörtöl velem,úgy néz hogy majdnem kiesik a szeme,és nem lehet neki ellenállni,gyönyörű a nézése.Mikor köszön puszival,olyan érzékien teszi,hogy épphogy lenem smárol.Aztán ugy elfog a vágy,hogy legszívesebben letámadnám...szerintem ő is. de nem teszem,mert van barátnője.És annyira jó pasi hogy szerintem nem lenne nő aki ellen bírna állni neki.Régóta ezt csinálja,már nem bírom,ugyérzem beleszeretek ha nem hagyja abba.De szerintem már most is beleszerettem.Es nem ő az egyetlen,még volt sok ilyen esetem.Mit lehet az ilyen helyzetekkel tenni?
2011. nov. 21. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretünk ismerkedni :) Ergo ez nem megcsalás " viszont igen.... ez egy ok a féltékenységre " nektek"


de félre értéseket elkerülve a válaszomnak ! pár perc / óra múlva bővebben kifelytem mondanivalómat.

2011. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké,várom a mondanivalódat :)
2011. nov. 21. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Jajj, ismerős. Nekem is van ilyen ismerősöm, bár én ezt szánalmasnak tartom. Folyamatosan jön, bókol, ecseteli, hogy mennyire szexinek tart, közben egy papucs a nője mellett.

Az meg persze külön kiakasztja, hogy engem nem érdekel =D Sose foglalkoztam ilyen alakokkal. Ha kell neki a megerősítés keresse máshol, én senkinek az egoját nem ápolgatom, aki nem áll hozzám közel. Ő pedig csak egy felszínes ismerős, és amúgy sem ez a támogatás nálam a nyerő =)

De vicces nézni, ahogy szenved, hogy felhívja magára a figyelmem. Most elhívott teázni. Férfiak...

Vedd félvállról, véletlenül se szeress bele, mert csak arra vár, és ha elmondod mit érzel, akkor elküld, hogy bocsi, de neki barátnője van. Ezt onnan tudom, hogy a fent említett srác ezt igen részletesen kifejtette nekem =D

2011. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és az miért jó nekik, hogy elküldenek?

ezek szerint csak a visszajelzés miatt flörtölnek?

én is ismerek egy ilyen "kandurt" sajnos és kb. ugyanez a szitu is.

2011. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van...most hogy belegondolok.Csak idegesítő hogy nem hagyja abba.
2011. nov. 21. 21:36
 6/10 A kérdező kommentje:
áá,akkor szerintem csak azért csinálják, hogy bebizonyítsák maguknak hogy ők milyen jó pasik.
2011. nov. 21. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy, ha "lazítasz" nem görcsölsz rá, hogy te pedig akkor is a nagy szerelmet akarod tőle, akkor még jó is lehet a dolog, én például nagyon élvezem, ha húznak, érzem, hogy nő vagyok, de nekem is nehéz volt elfogadni, hogy ez csak flört és nem valami nagybetűs érzés.
2011. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,próbálok lazítani,a flört is jólesik,csak hát legalább egy éve nem volt pasim,és próbálom nem elveszteni a fejemet.
2011. nov. 21. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van, így van, visszajelzés a pici egojuknak, hogy jó pasik, és hogy téged is meg tudnának szerezni =)


Engem annyira nem lelkesít a dolog, igazából semleges. Az mulattat, ahogy kétségbeesetten kapálózik néha, hogy imponáljon nekem. Engem pedig sose fog érdekelni, mert leírta magát, mikor belerondított egy barátnőm kapcsolatába =)

2011. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

engem az tud a legjobban földhöz vágni amikor egy szerintem nem jó pasi aki épp a barâtnőjével van velem próbál flörtölni ha meg

nincs ott a barátnő rámmászik... ez szerintem nagyon gáz és nem az én szemszögemből.... de persze aki nekem tetszik az nem foglalkozik velem :(

2012. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!