Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? L/15

Figyelt kérdés

az első fiú: elsőre látásra megtetszett, találkoztunk, beszélgettünk, aztán még írogatott facen sok szépet, de már van barátnője, azt mondta hogy úgy is összejövünk, éljem az életem, de ne legyek túl szerelmes, én úgy döntöttem, hogy várok rá.... de aztáán jött a 2 fiú:


második fiú: az első srác legjobb barátja, előszőr nekem is barátom volt, akik segített tanácsokat adni, aztán már, egyre többet vagyunk szünetekbe, sokszor hozzám ér, volt már szájra puszi is, mindig küld sms-t, és olyan herceges, azaz látszik, hogy megbecsül. De... félek ha összejövök vele akkor már az első sráccal nem jöhetnék össze.


Hogy is legyen??


2011. nov. 21. 21:38
 1/7 Talán én? ***** válasza:

Ahogy érzed...

2. szerintem

élj a mának szólással de ne vidd túlzásba :D

2011. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2. szerintem.

csak mert az az első eléggé komolytalan...

2011. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mesterhármas táncramagyar
2011. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt felejtsd el! Van barátnője, de ha azzal csábít nem sokáig akkor hülye vagy bedölni neki. Megfekteti azt a lányt és utána téged és viszont látásra neked is. A második nyerő fiú akivel érdemes csakhogy a másik barátja. Ha összejös vele nem biztos, hogy kibírod az első fiú nélkül így megfogod csalni a másodikat. Nem hiszem, hogy lenne benned annyi gerincség, ha az elsőre vársz és nem érdekel foglalt. Szóval egyiket se! A második lenne a nyerő, de csak tönkre tennéd az első fiú miatt. Az első fiú meg téged. Így jártál.
2011. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
válasssz inkább engem
2011. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kíméld meg a másodikat magadtól, túl jó lenne hozzád.

fuss scumbag steve után.

2011. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan a másodikkal járna jól, de az első miatt nem lesz jó. Tehát egyikkel se jár jól!
2011. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!