Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne kívánjuk egymást ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne kívánjuk egymást ennyire?

Figyelt kérdés
Még csak 1,5 hónapja járunk, én ráadásul szűz vagyok, még az orális szexet is borzasztó korainak érezném, nem hogy a valódi szexet. Ezt a párom meg is érti, csak az a gond, hogy borzasztóan vonzódunk egymáshoz:S ha már egy kicsit vadabbul csókolózunk, vagy gyengédebben érünk egymáshoz, már nem nagyon bírunk magunkkal:$ de ez meg így egyikünknek sem jó, hogy felhúzzuk egymást, aztán meg nem történik semmi. Mit lehetne kezdeni a dologgal, hogy ne kívánjuk egymást ennyire? 18/L
2011. nov. 22. 07:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze majd szeretnék orális szexet, meg szexet is, ha már kicsit régebb óta járunk, és teljesen megbízom benne, de addig mit csináljunk?:P
2011. nov. 22. 07:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne sokat csókolózzatok, hanem beszélgessetek, ismerjétek meg egymást minél jobban emberileg.
2011. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek. Ne a testiség legyen a fontos már rögtön a kapcsolat elején. A sok csókolózástól meg tapizástól nem fogod jobban megismerni, megbízni benne, az bizony csak beszélgetéssel, közös programokkal lehetséges.
2011. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk is azért!:D csak nem tudunk annyit találkozni, amennyit szeretnénk, ezért nagyon sokat e-mailezünk, telefonozunk, meg mikor "nyilvános helyen" vagyunk, ott is nagyon jól érezzük magunk egymás letámadása nélkül is, csak akkor vannak "gondok", mikor kettesben vagyunk valamelyikünknél, mert mondjuk hol csókolózzon az ember szenvedélyesen, ha ne otthon, ahol nem látja senki, aztán onnan elég gyorsan "elkapatjuk magunkat", sajnos:S
2011. nov. 22. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első barátnőmmel, akivel egyébként az ártatlanságom is elvesztettem, körülbelül 2-3 hét után szeretkeztünk először. Egyáltalán nem bántam meg, és szép 3 évet töltöttünk együtt. És egyáltalán nem érzem-éreztem problémának az időfaktort benne. Szerintem amit érzel-éreztek, természetes dolog, nem kell aggódni. Én azt tanácsolom, hogy "történjen már valami".
2011. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!