Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb fiú barát, azonban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barát, azonban a dolgok megváltoztak. Korkülönbség miatt nem működnek a dolgok, de nagyon kívánjuk egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, koromhoz képest rendkívül érett és megfontolt, többen jegyezték meg, hogy a valódi korom legalább 16 illetve 17. Legjobb fiú barátom 18 éves, nagyon megértjük egymást és mindent meg tudunk beszélni. A találkozásaink során egyre közelebb kerültünk egymáshoz (simogatás, puszilgatás, ölelés, stb.), azonban egyik alkalommal megcsókolt. Jól folytatódtak a dolgok, ám beszélgetések során megbeszéltük, hogy a korkülönbség miatt ez nem fog működni és próbáljunk meg barátok maradni. Természetesen ez nem működött, nem tudtuk megállni, hogy ne érjünk a másikhoz, ne bújjunk oda, stb. Most elég zavaros a helyzet, nem tudom mit tegyek. Nem tudok neki mindent megadni, konkrétan nem szeretnék szexuális kapcsolatot létesíteni. Ezt tiszteletben tartja, de nagyon vágyunk a másik társaságára, talán megtaláltuk azt a bizonyos "másik felünket" a másikban. A korkülönbség megakadályozhatja szerintetek ezt a "kapcsolatot"? Mi a véleményetek?
2011. febr. 24. 18:20
1 2 3
 1/21 Norb66 ***** válasza:
100%

Dehogy akadályozza! Nyugodtan légy vele. Ha csak aza problémád hogy nem akarsz még szexuális kapcsolatot (ami teljesen érthető és nagyon is jó!) viszont megérteni, akkor tulajdonképpen nincs is semmi probléma :) Légy vele amennyit csak szeretnél :)


Egyébként ha elolvasod amit írtál, rájössz hogy eddig is minden rendben működött, és a szexel sincs baj, mert megérti hogy nem szeretnéd :) Butus vagy, legyél vele nyugodtan! :)

2011. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem akadályoz. 4 év "semmi". 10 már jelentősebb lenne. Ha szeretitek egymást, várjatok. Várni fog ő is. Éveket. De ha igazi a szerelem, mindent megér.
2011. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sokszor mondja, hogy mennyire szeretné, hogy 1-2 évvel idősebb legyek. Bármit megtennék azért, hogy változtathassak a koromon, de sajnos nem megy. Egy középiskolába fogok járni, így gyakran tudunk majd találkozni. Mit tegyek, ha a korkülönbség miatt érzi furán magát?
2011. febr. 24. 19:21
 4/21 Norb66 ***** válasza:
Nem hiszem hogy furán érzi magát. Csak azért zavarja és szeretné hogy idősebb legyél, hogy "megtarthasson", hogy neked ne legyen problémád ebből. Biztosítsd arról hogy mellette maradsz és minden rendben lesz :)
2011. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, valahogy tudatni fogom vele, hogy Én kitartok mellette, ne aggódjon. Visszatérve arra, hogy nem tudok neki minden megadni minden téren, Én így is nagyon jól érzem magam és úgy gondolom, hogy Ő is. A hosszú, gyengéd és érzéki csókok megvannak. Tudom, hogy neki már volt szexuális kapcsolata, de mi van, ha megunja a várakozást? Szerintetek képes egy fiú várni talán éveket is? Helyes fiú, de nagyon hűséges. A megfelelő pillanatban szeretném az első alkalmat, de azt nem mostanság akarom.
2011. febr. 24. 19:49
 6/21 Norb66 ***** válasza:
Hülyeség hogy nem tudsz megadni neki mindent, mert ez nem így van. Ha a szexre gondolsz akkor sem. Mert megtudni meg tudod, csak épp nem most :) Az első alkalom miatt meg ne aggódj. Ha tényleg szeret, éveket fog várni rád, de a helyzet az, hogy az első nem évek múlva lesz, hidd el :) Lehet hogy most nem akarod, de ez hamar változhat :) Egy ilyen lány mellett bárki kivárná az alkalmat :)
2011. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :-) Néha az is eszembe jut, hogy a körülöttem élők hogyan viszonyulnának hozzánk. Tehát ha meglátnak egy tőlem eléggé idősebb fiúval, mit szólnának? Nem szeretek törődni a mások (esetleg irigykedők) véleményével. Szerintetek nagyon furán néznénk ki együtt? Néhányan megjegyezték, hogy milyen jól mutatunk, és manapság nem is olyan ritka ilyen párokat látni.
2011. febr. 24. 20:13
 8/21 Norb66 ***** válasza:
Az attól függ. Ha látják a korkülönbséget akkor sincs semmi, elvégre nem kell foglalkozni más véleményével, mert lehet hogy az az egyén hülye, vagy csak irigy :D Ha meg a barátaitok szerint tényleg jól mutattok együtt, akkor tényleg nincs mitől tartanod :)
2011. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem látható a korkülönbség, sokan csodálkoznak, amikor elárulom, hogy 14 vagyok. Legtöbben így reagálnak: "Micsoda?! 14? Legalább 15 vagy 16-nak néztelek." Bocsánat a sok kérdésért, de ezeket sehol nem mertem feltenni, nem akartam, hogy idiótának nézzenek. :-) Azt mondja, hogy soha nem volt szempont az, hogy hány éves vagyok. Akkor mégis miért nem lépünk semerre? Nem akarom, hogy megálljunk itt. Lépjek Én? De nem akarom erőltetni. Mit javasoltok?
2011. febr. 24. 20:41
 10/21 Norb66 ***** válasza:
Bizonytalan benne hogy mire mit reagálnál, így lehet jobb lenne ha te lépnél/reagálnál :)
2011. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!