Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Párommal 7hónapja vagyunk együtt. Teljesen egymásra hangolódtunk de mégsem tudunk még mindig megnyílni egymásnak. Mindketten kívánjuk egymást de nem jutunk el a szexig.

Figyelt kérdés

Hogy lehetne próbálkoznom? Páromon azt vettem észre hogy nem mer lépni.Szerintetek..?


L/20


2011. márc. 5. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kényszerítsd bele, kezdj el vetkőzni. Én sem mertem anno nagyon lépni. Barátnőm készült az egészre, nem volt náluk senki, felöltözött csinos, már már vadító ruhába, megittunk egy üveg pezsit, kicsit lötyögtünk (sejtettem hogy lesz valami) majd bementünk a szobába, levetkőzött úgy ahogy volt, és ott már nem volt visszaút. :) Ott vagy lépek én is, vagy pedig meghátrálok. Lehet ez kell, hogy te is meglépd ezt, és átbillentek ezen az egészen, utána meg le nem lehet szedni rólad. ;)
2011. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oszt társam 17 lesz és osztálytársnőm a bnője és majdnem 2 éve nem csináltak semmit bevallotta, hát van ilyen, sztem osztálytársamat csak a sör érdekli XD meg a cigi
2011. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!