Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha állatos bugyit hordok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha állatos bugyit hordok?

Figyelt kérdés

Kisállatos bugyijaim vannak (nem tanga) macis, nyuszis meg hasonló. Fiúk szerintetek ez ciki vagy aranyos? xD

17/L


2011. nov. 22. 17:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó most ironizálsz? :D
2011. nov. 22. 18:23
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha ő ironizál is, én nem: tényleg szexi tud lenni nagyon. :P

20/F

2011. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem :) Nehéz körülírni, hogy miért, de olyan érzést kelt, mint egy szép mosoly :) Olyan szabadságérzetet éget az ember agyába, mintha a szemeid kémlelné :) Nem ironizáltam :) Iszonyat szexi tud lenni. Kiemeli a kecsességet és az energiát. :)


18/F

2011. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha egy srác már látja a bugyidat, akkor az úgyis mozgás közben, amikor dobja a hátha mögé. :D Így azt gondolom, hogy valójában egyik se azon fog gondolkozni mi van rajta.


Ha viszont csak úgy sétálgatsz egy szál bugyiban ahol idegen srácok látnak, azt hiszem a legkisebb gondod, hogy mi van rajta... :D

2011. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Örülök a sok pozitív kommentnek :D Nekem ez illik a személyiségemhez. Attól hogy valakinek nem tetszik még nem fogok cérnatangát hordani... :D
2011. nov. 22. 18:38
 16/17 anonim ***** válasza:
képet.
2011. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem bocis boxerem van :D
2011. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!