Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Évek óta egyetlen valakit szeretek, és nem tudok rajta túl lenni. Épp ezért évek óta senkim nem volt. Ezzel a bizonyos valakivel reménytelen a dolog, mert ő nem akar tőlem többet barátságnál. Mostanában ritkábban találkozunk, mert már messzebb dolgozik,meg van is valakije... És így sem múlt semmit a dolog, sőt, amíg nem találkozunk, addig szinte fizikailag rosszul vagyok :S Amióta van neki valakije, azóta még rosszabb. (kb 1 hónapja)

Az elmúlt hónapban próbáltam másképp felfogni a dolgot, és erőszakkal elfelejteni. Egy ideig úgy is éreztem, hogy már nem érdekel. Aztán meg az agyam mindig azt diktálja, hogy nem múlhat el az életem úgy, hogy ő nem az enyém. És ugyanoda jutok, ahonnan elindultam :( Bármit teszek, sehogysem megy a felejtés.

Már annyira nem vagyok önmagam, sokszor ok nélkül rám jön a sírás, a barátaim is megjegyzik, hogy olyan vagyok mint egy zombi beesett szemmekkel, és már semmi nem érdekel az életemmel kapcsolatban.

Mit tudnék tenni? :'(


2011. nov. 22. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elfelejtős dolog jó, csak akkor nem nagyon kéne vele találkoznod, pár hónapig hanyagold, ha meg így sem megy akkor passzolok, az ok nélküli sírásnak az lehet az oka, hogy nem heverted ki a történteket, és érzékenyebb vagy, ha azt teszed amit leírtam akkor elméletileg túl leszel rajta, am nálam bevált
2011. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!