Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még értelme rajta rágódnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme rajta rágódnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történetet priviben küldeném el, mivel elég hosszú, és arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok az egészről, illetve mit gondolhat az illető most rólam.

Légyszi írjatok többen, előre is köszönöm!

20/L


2011. nov. 23. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
jöhet!
2011. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
varom az uzud :D !!a valaszt is privibe kered? 21/L
2011. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
uzid* bocsi meg koran van :D xD
2011. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kuld. De igy latatlanban azt mondom, hogy mar nincs ertelme.
2011. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elküldtem, mindegy hova írjátok a választ, ahogy nektek kényelmesebb.
2011. nov. 23. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha akart volna akkor lepett volna mar. Eleg beteges a hivogatas. Egyszer engem is hivogattak s mikor megtudtam ki az mar csak azert sem jottem ossze vele.

Felejtsd el ezt a gyereket, probalj kevesebbet gondolni ra s szerezz valakit aki kiveri a fejedbol. Majd csak lesz olyan akivel kolcsonos lesz a szinpatia.

2011. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A felejtéshez oda kell menned hozzá és tisztázni, ha biztosra akarsz menni, akkor odamész és elmondod, hogy te telefonáltál neki. Ezek után majdnem biztos, hogy semmit sem fog akarni tőled és megnyugodhatsz.
2011. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tudom, hogy beteges volt(mindenki csinált hülyeségeket az életben)...de már régen volt(kb 5 éve) és azt sem tudja biztosan, hogy én voltam, így azt a témát, már nem hántorgatnám, illetve oda se mernék menni hozzá-.-

Mivel 6 év alatt nem sikerült elfelejteni és nem találtam olyan embert sem, aki elfelejtettné, szerintem ezek után se menne, de persze probálkozom, ugyanúgy, mint eddig.

Mégegyzser köszi, hogy írtatok és elolvastátok!

2011. nov. 23. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos az h "oda se mernék menni hozzá", 6 év alatt se felejtettem ezután se fog menni" nagyon rossz hozzá állás. Most akkor gondold csak szépen végig, életed végéig plátói szerelemben akarsz élni vagy lépsz és nyersz vagy túlteszed magad. Mondanám h segítek elfelejteni, de nem vagy perverz állat a neten ajánlgatja ismeretlen lányoknak magát:_)
2011. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem valószínű, hogy eltudnád velem felejtettni...:D
2011. nov. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!