Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ki (k) mellé ültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki (k) mellé ültök (szívesen) tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
pl. csak olyan pasi mellé aki bejön vagy épp nem / átlagos, hasonló korú/idősebb/fiatalabb, stb. (persze ha van ilyen kritérium)
2011. nov. 23. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszemélyes helyre. Ha az nincs, üres kétszemélyesre. Ha az nincs, bárki mellé, aki nem bűzlik messziről.
2011. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen mindegy, de ha választhatok, akkor 40 körüli férfi mellé, ők az én zsánereim :D

22/N

2011. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki mellett van hely nekem mindegy hol... :D Csak ülhessek. Na jó büdös csöves mellé nem szívesen ülök le. De ha több hely is van akkor nyilván a helyes pasit választom :D
2011. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
bárki mellé, aki nem büdös.
2011. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nastic ***** válasza:
100%

Sajnos egyértelműen hazudnak a lányok, több mint 10 évet volánoztam. Viszonylag jóképű vagyok, megszoktak nézni a lányok az utcán átlagosan -teljesen mindegy-. Te jóképű vagy vagy akármi közepes, vagy férfias, melléd maximum közepes alatti vagy leginkább csúnyácska lányok ülnek le könnyedén és viszonylag korai stádiumban ha már nincs egyes hely.


A szép lányok és a tűrhetőek, aranyos közepesek ilyen rangsorban keresnek partnert (ismétlem sok éves megfigyelés)

1. busz eleje öreg nénike mellett

2. középkorú nő mellé

3. idős bácsika mellé

4. bármi nem élő, vagy torz mutáns lény valami más galaxisból

5. lehetőleg erősen kistermetű fiúk mellé,

6. ha végkép nincs más üres hely leül melléd, nem mintha veled baj lenne (nagy lennél, v dagadt v büdös v torz ezek nincsennek), de akkor is te leszel az utolsó és kész


25/F

2011. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én minden nap sokat buszozok ide-oda.

Ha nincs úgy üres hely, hogy senki mellett ne kelljen ülnöm, akkor mindig gyorsan széttekintek, és keresek megfelelő személyt :D

Inkább pasik mellé szoktam, nem nők mellé, mert a pasikon úgy látom, hogy sokkal szívesebben engedik meg, hogy melléjük üljek, mint nők :DD És általában ha van valami jó pasi, akkor az mellé ülök :D Ha nincs jó pasi, akkor meg bármilyen pasi mellé leülök :D


19/L

2011. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nastic: kb. így tapasztaltam én is, viszonylag ritka, ha leül mellém egy csaj

Nem tudtam eldönteni, hogy nincs kedve leülni/velem van baja/stb..

pl. ma is mellémült egy lány, aztán hogy lett egyszékes szabad hely, rögtön átült :S, ez olyan mintha tetves lenne az ember kb. :D

2011. nov. 23. 23:56
 8/16 anonim ***** válasza:

nastic-nek igaza van teljes mértékben... :D:D:D:D

és visszaolvastam kb én is így rangsorolok, de én ha leülök vki mellé nem ülök el,az szemétség ( nah kivétel ha büdös van körülötte , és nem bizti , hogy a mellettem ülő a büdös... :P )

2011. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, én pasiként inkább korombeli lányok mellé ülök, idős mellé semmi esetre sem (általában ha leülnek velem szembe, biztos hogy 6x megtaposnak, elnézést persze egyik sem kér). Másik meg, hogy a legtöbb idős öregszagú, de van aki telifingja a villamost/buszt is, már elnézést a vulgáris kifejezésért, de ezt nem lehet szebben kifejezni. :D
2011. nov. 24. 12:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a rangsorolóval. Vagyis csak az első ponttal nem... Busz elejébe én fiatalt leülni még életembe nem láttam pedig 6 éve buszozok. Az za idősek helye akiknek már erejük sincs hátramenni. Soha nem jutott egyszer se eszembe hogy az első pár ülésen üljek le, csak ha ott van hely... Mindig hátra szoktam menni inkább és ott keresgélni. De szeretek többnyire a saját korosztályom mellé leülni, mert ha pofázós kedvembe vagyok tudok velük beszélgetni...
2011. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!