Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » írnátok szerelmes idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írnátok szerelmes idézeteket (pl Én ilyen boldog sosem voltam talán még Mert Veled lenni minden percben ajándék. )?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm
2011. nov. 23. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Böngéssz itt ezeken a websiteokon... Találsz magadnak mert itt rengeteg van "kategorizálva a legtöbb oldal"


Szerencsét.

2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig is útáltam az ilyen idézeteket. A legjobb, ha saját magad alkotsz egyet. Névre szóló és még az agyad is megmozgatja... :-)
2011. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!