Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ismerkedni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ismerkedni akar, ennyi idő után?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Hétfőn megismertem egy velem egykorú srácot. Egy tanfolyamra járunk. Nagyon aranyos volt már az első percekben, egymás mellé ültünk, úgy volt hely. Elsütöttem egy poént, ő később viszonozta.

Azóta eltelt 3 nap. Azt látom, hogy nevet, néz a szemembe, amikor lát. Szünetben jön hozám, meg a barátja is. Mellém ülnek le ebédelni.

Ma pl többször beszélgetés közben megérintette, megsimogatta a kezemet, a karomat pontosabban. Látom, hogy néz, ha távolabb van. Beszélgettünk a csop.társnőimmel a párkapcsolatokról, meghallotta, hogy a páromról beszéltem.

Később leült hozzám, meg a barátja, együtt reggeliztünk, amikor azt mondta nem akar kíváncsiskodni, de hallotta a páromat. Van párom? Mondtam, nincs. Kérdezte mióta?


Szerintetek érdeklődik irántam?


2011. nov. 23. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen érdeklődik ! várd ki a végét !
2011. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bátor, de mégis olyan kedvesen csinálja!


Azt mondta, ő már kinőtte a bulis korszakát!

2011. nov. 23. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de 23 évesen ezt nem tudod eldönteni?
2011. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pl: ebédlőbe belépnek a barátjával, meglát, odajönnek, megsimogatja a kezem miközben elmegy a hátamnál és leül mellém.
2011. nov. 23. 21:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Képzeld el, nem, nem tudom eldönteni. Nem olyan rég minden arra utalt egy ismerősömnél, hogy közeledik, én beleéltem magam és marhára pofára estem. Pedig éreztem!
2011. nov. 23. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

EGyszer pofára estél lányként. Hú de tudlak sajnálni!


Mi férfiak szerinted hányszor esünk pofára miattatokk?!


Sejtheted, hgy jóval többször, mint ti nők...

2011. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És arról szerinted én tehetek, hogy te pofára estél egy tucatszor?? Próbálkozz ott, ahol kíváncsi is rád valaki!


Ne mássz magas fára....ennyi!Nem tudom, miért engem kell piszkálnod. A frusztrációdat vezesd le azokon, akik kikosaraztak!

2011. nov. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!