Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves fiúk! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves fiúk! Titeket zavar, ha egy 15 éves lány (akit nem ismertek, de egyel jár alattatok a suliban) rátok ír facebookon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, bocsi:/ De egyszerűen nem merek ráírni arra a fiúra, aki tetszik, mert attól félek, hogy csak zavarnám:(
2011. nov. 23. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Jó. Akkor ne írj.
2011. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék egy ilyen szituációnak, csak esélytelen, hogy velem ilyen csoda megessen. :D 17/F
2011. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok és abszolút nem zavarna az illető, minden nő felé nyitott vagyok, aki persze felém szinté, vannak nálad fiatalabb női ismerőseim, akikkel haveri viszonyban vagyok. :)
2011. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem hetente legalább egyszer megesik, így különösebben nem zavarna. Meg szerintem nincs olyan fiú, akit ez zavarna:D Ha mégis, akkor azt pár percen belül érzékeled majd.
2011. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mért zavarná :D

Annyira elfoglalt a kis 16-17 éves tanulmányaival ?

2011. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dúrcika válasza:
100%
majd megmondja ha zavarja..
2011. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Azt hiszem összeszedem magam és holnap írok neki:)
2011. nov. 23. 21:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szívesen írok rá fiúkra. Egyszer ráírtam egyre, mert normálisnak tűnt, nem akartam tőle semmit csak unatkoztam. Aztán beszélgettünk napi szinten végül rám küldte a barátnőjét, hogy állítson le és ne írogassak neki :D
2011. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen kiderítheted. Írj rá a srácra fb-n. Ha visszaír, akkor beszélgess vele, ha jól megy akkor 2-3 napig próbálj kezdeményezni ha látod chat-en, csak fontos hogy ne támadd le és próbálj olyanokat írni ami őt is érdekelheti. Ha írsz neki és szinte rögtön válaszol, vagy vissza kérdez akkor már fény csillan az esélyre. Na így irkálsz neki pár napig, majd csak simán menny fel fb-re és ne írj rá, ha 2 napnál tovább nem ír semmi olyat hogy: szia, itt vagy, hogy vagy, vagy bármi ilyesmi, akkor viszont a fény ami felcsillant elveszhet. De visszatérve hogyha, jól kijöttök egymással, akkor beszélgettek pár napot és utána (ha ő nem mondja hogy találkozzatok) akkor pl köszönj majd el tőle úgy hogy, "szia, majd holnap suliban találkozunk" vagy valami hasonló. :D


(saját tapasztalat)


17/f

2011. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez 16-17 éves korban még elmegy de már ne haragudj ha a pasi nem hajt rád akkor hagyd inkább a fenébe egy csaj ha egy pasira hajt az már elég elkeseritő...
2011. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!