Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg tetszem neki, akkor miért csinálj ezt?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy tetszem neki, de azóta nem egyszer csinálta azt, hogy más lányokról beszél nekem. Pl elmeséli, hogy ma látott egy lányt akit úgy megismert volna de sajnos nem jött össze meg ilyenek. Aztán meg velem "barátkozik", rajtam lóg, nekem meséli el az álmait, nekem panaszkodik, stb.

Jó, elfogadom, hogy ha nem is tetszem neki, de ha igen, akkor mire jó ez a játék?

Ő nekem elejében közömbös volt, de elérte, hogy többet érezzek iránta és most hogy ezt talán látja is, így csinál.


2011. nov. 23. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak lelki támasznak használ, vagy csak barátkozni akar, de lehet hogy meg akarsz szerezni :)


Kezdeményezz egy kicsit ha tényleg bejön neked :)

kis bújás és ha veszi a lapot akkor nagy eséllyel össze jöttök :) Csak ne arra várj hogy mindent ő csináljon! :)


De legyél óvatos ne hagyd hogy kihasználhasson!

2011. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, hát őszintén szólva félek hogy csalódás lesz a vége, de ha az, hát az. Csak nem értem, mintha küldene jeleket, aztán meg "törli" őket ilyen meg hasonló beszólásokkal lányokról meg stb. Teljesen összezavar néha. Mindegy, megpróbálom diszkréten, de kivehetően küldeni azokat a jeleket.
2011. nov. 24. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:

csak arra kíváncsi h hogy reagálsz... egy pasi imádja ha nők harcolnak érte... ezt akarja elérni h kiakadj és nekies valami "másik" kiszemeltnek... ne hagyd magad légy büszke


20/F

2011. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egy ilyen pasi nem lehet komoly, nem? Mármint hosszú távra...
2011. nov. 24. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok

Mikor fűztem a barátnőmet én is csináltam ilyet hogy más csajról beszéltem neki, azt nem régi fel is hozta hogy rosszul esett neki de ezt azért tettem hogy verseny érzetet keltsek benne, féltékenységet ezáltal gyorsabban le tisztázta magába hogy kellek-e neki vagy nem, mit érez irántam.


kicsit több mint 1 hónap telet el a megismerkedés és a járás között, 6 hónapja vagyunk boldogan együtt :)

2011. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam hagyni, mert akkor úgy fogja érezni, nyert ügye van, és esetleg nem is leszek mér érdekes. Na majd én is elkezdek neki Istvánkáról, meg Pistikéről beszélni aztán meglátjuk :)
2011. nov. 24. 00:44
 7/8 A kérdező kommentje:

Na jó, nem fogok neki másik fiúkról beszélni, de majd valamit kitalálok, tényleg nem szeretném, hogy megunjon mert hosszú idő után ő az, aki fel tudta kezteni az érdeklődésemet.

Köszönöm a 2. válaszodat is, segítettél vele!

2011. nov. 24. 00:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt látod nem ajánlom neked mert elveszed magadtól a kedvét (remélem érted :D) Azt fogja hinni hogy csak barátként kell neked, inkább csak kicsit bújj hozzá meg hasonlók mutasd meg neki h tetszik neked, csak az a baj hogy a legnehezebb dolog megkérdezni a másiktól hogy járnál-e velem, én is paráztam tőle pedig tudtam hogy fülig szerelmes belém. :S
2011. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!