Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Hol? Hogyan kezdeményeztek a másiknál? Teljesen ismeretlen emberekkel hogyan próbáltok kapcsolatba kerülni?
2011. nov. 24. 00:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek írjátok le, hogy fiúk vagy lányok vagytok:)
2011. nov. 24. 00:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. F vagyok.
2011. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

fiúknak álltalában egyszerübb, nekem van egy taktikám méghozzá az utánam a vízözön taktika :)

Leszólítasz egy csajt, de elötte pár oercig figyeled h milyen tipusú, így fel tudsz készülni h mit várhatsz tőle... Én pl a humorosabb csajokat keresem mert velük el lehet poénkodni az egészet...

Nálam úgy szokott elkezdődni h hosszú idáig nézek rá, mire automatikusan megérzi h figyelik visszanéz rákacsintok, és ha viszonozza a mosolyt onnantól nyert ügyem van... odamegyek és eldumáljuk az időt (pl buszon) ilyenkor improvizálni kell.


F/20

2011. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kinézem a neten,felhívom,megkérdezem mennyi egy óra komplett,bejelentkezek,aztán elmegyek hozzá.

kb így.

2011. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 00:26!


Jól nyomod:) Adhatnál egy keveset az önbizalmadból:D

2011. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

adhatok ha kell :D


amúgy komolyan mondom, hogy 20 esetből 18 szor bejön / bejött pedig nem vok egy adonisz és pénzem sincs :D

DE tapadnak rám a nők a szövegem miatt... bár én általában egy kevésbé egós egyéneket keresek, mert kifejezetten rühellem az egóista embereket, mert nem engem szeretnek :D

2011. nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Innen látszik, hogy önbizalmon múlik a legtöbb. Nem kell gazdagnak vagy adonisznak lenni...

Komolyan irigyellek:D:)

2011. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

00:41


Igazából ne irigyelj... kegyetlen út amíg eljutottam eddig az "önbizalomig" :/

2011. nov. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 00:44!


De eljutottál:) Én még az út elején vagyok:(

2011. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én neten szoktam ismerkedni, máshol nem merek. :( 17/F
2011. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!