Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A FÉRFIAK mikor kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A FÉRFIAK mikor kezdenek SZŐRÖSÖDNI?

Figyelt kérdés

kb hány éves koruktól lesz jelentősebb szőrzetük mellkason,has környékén? és van ennek valami folyamata,hogy először egy bizonyos ponton lesznek szőrösek,és utána fokozatosan a többi helyen is?

imádom a szőrös pasikat:D de az én koromban még mindegyik csupasz,és nemtudom hogy ilyenek is maradnak örökre,és nemértem még miértnem szőrösek.. egyeseknek még a lábuk is olyan mintha gyantáznák:D

15/L és csak kiváncsiságból.


2011. nov. 24. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
TELIHOLDKOR
2011. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet az ismerőseid között akkor sok a meleg, a divatmajom vagy a tesztoszteron-hiányos egyed, azért olyan csupasz nudlik. Mellesleg a férfias férfi az ilyen korban már rendelkezik mellkason/hason szőrzettel, mert aki tényleges férfi, tehát genetikailag is, nem csak a kislányok szerint, mert menő a csőnadrágja és cuki, az a tisztességes mennyiségű tesztoszteron termelés miatt már egy ideje szőrösödik. Szóval, vagy érdekes egyedek vannak körülötted, és tényleg borotválják magukat mindenhol, vagy pedig őket nem teljes mértékű férfinak szánta az ég.
2011. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mostanság, F18

De osztálytársam olyan mint egy medve:D

2011. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2 méteres állva?
2011. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
direkt megfigyeltem őket,de nem..nem borotváják magukat! élből olyanok,hogy a lányok irigykednek rájuk:D dehát ez a mai divat a tizenéveseknél.. borotvált menyét mindenki :(
2011. nov. 25. 00:49
 16/19 anonim ***** válasza:
Naa, azért nem mindenki. Ne általánosítsunk, kérem szépen;D Én pl még büszke is vagyok a szőrzetemre, főleg amikor tesin látom a többi divatmajom csupasznudlit , és azok képzelik magukat férfinak.
2011. nov. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
10-11koromba kezdett szorosodni farkam,de mar 13evesen mar erdo van:P
2012. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát általánosban én kezdtem el a legjobban szőrösödni, mint a Jeti. Szóval hamar feketeöves voltam ilyen téren.XD
2012. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
tesin xD 5. vagyok tiszta szőr a lábam meg honajam meg a kezem meg a hátqm egy picit meg a melkasom is egy kicsit farkam élő dzsungel bajszom is van kicsit tesin a csajok ha rám néznek elájulnak
2016. okt. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!