Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ennek mi értelme van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennek mi értelme van? Most ezzel tesztelni akartok, vagy csak ekkora parasztok vagytok?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nem hülye pitsákról van szó, teljesen normális lányokról.


Vagyunk egy közösségben, legyen osztály, egyetem, haveri, bármilyen. Idővel ugye magától is történik az ismerkedés, kialakulnak, hogy kivel érzi jobban magát az ember. Mi is megtaláljuk egymást a lánnyal (azt most el kell mondanom, hogy tisztában vagyok a barátzónával és annak veszélyeivel, ezért mindig figyelek, hogy a kapcsolatunkat mindig is férfi-nő szinten tartsam fenn).


Egyre jobban megismerkedünk, megvan a fizikai érintkezés is, míg aztán egy idő után a lány elkezd egyre flegmább és lenézőbb lenni. Egy ideig tűröm, meg nem is veszem komolyan, én is vevő vagyok egy kis csipkelődésre. De néha eléggé eldurvul már a lány részéről a helyzet, ekkor szimplán felfüggesztem vele a kapcsolatot. Nem akadok ki, egyszerűen csak ott hagyom, és többet nem szólok hozzá.


Így eltelik egy kis idő egymás mellett, majd mikor már jó ideje nem beszéltünk, ők elkezdenek újra érdeklődni felém. Próbálnak beszélgetést kezdeményezni, újra közelebb kerülni hozzám, de nekem ez már még egyszer nem megy. Nem vagyok a magam ellensége, nem csinálok még egyszer hülyét magamból, nézzen ki akármilyen jól is a lány.


Nem élek a csajozási módszerekkel, de azt tudom, hogy van a "Hot 'n' Cold" nevű taktika, miszerint egyszer hajtasz a csajra, máskor leszarod, aztán megint tepersz, és ezt váltogatod. Gondolom a fenti viselkedésen alapszik, és nagyon is működőképes.


Az a baj, hogyha velem ezt egyszer megcsinálják, utána már nem tudok újra vidáman, felhőtlenül jól érezni magam a csajjal, mint azelőtt. Bennem maradnak a bunkóságai. Most bennem van a hiba, túl érzékeny vagyok, és mosolyogva várjam, hogy mikor kezd el újra parasztkodni, vagy szarjam le, aztán ha újra buta lesz, függesszem fel megint egy kis időre?


2011. nov. 24. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, nalam is bevallik ez a taktika de forditott esetben en sem nyitnak tobbe az illeto fele.

21 L.

2011. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legalább addig menj ameddig meg nem dugod és kész.... megfogod még bánni, hogy nem használtad ki a lehetőséget ne buz*skodj....
2011. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy túl érzékeny, ugyanilyenek a pasik is...de ezt most hagyjuk. Szóval én is szoktam, így viselkedni pasikkal, mint amit leírtál és ők is velem, aztán én azért szoktam a fent említett módon "paraszt" lenni, mert engem is idegesít már a viselkedése, úgy hogy ő észre sem veszi, olyan pontokra tapint amikre én érzékeny vagyok, természetes, hogy visszavágok.
2011. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl érzékeny, ez egy rettentően rossz szokás, ami nemrégiben jelent meg, abszolút semmi értelme, "kommunikációs korcs" ez a fajta viselkedés. Velem is történt ilyen egyszer, volt egy lány, akivel egész jól elvoltam, beszélgettünk, nevettünk, stb. és egyszer csak flegma lett. Kiderült azért, mert a haverjaival eldöntötték, hogy nekem ő bejön és én neki nem meg egy gyökér vagyok és ezután legyen velem bunkó, hogy ne érdeklődjek felőle. Szerintem ez egy szörnyen gyerekes és iszonyatosan gyáva viselkedés. Ahelyett, hogy a szemembe mondta volna, hogy zavarja a közeledésem és netán megkérdezte volna mi a szándékom, nem reagált a köszönésemre, levegőnek nézett amikor beszélni akartam vele (de így szabályosan egyik-napról a másikra), és ez így mások, főleg az ismerősei(m) előtt elég megalázó volt.


Az emberek szimplán csak magukkal és a szűk baráti köreikkel vannak elfoglalva, és ha egy ismeretlen szívrohamot kapna mellettük, nem törődnének vele, mert baj van az emberek közti kapcsolatokkal és kommunikációval.

2011. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben Èn sem tudok nyitni, azzal a különbséggel, hogy jéghidegen merev tekintettel elmondom a véleményem.
2011. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!