Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak még? Totál kivagyok.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1.5 hete volt egy komoly veszekedésünk,de kibékültünk.Azóta minden este apróságokon összeveszünk és úgy alszunk el,hogy haragban vagyunk.

Több mint 1.5 hete nem fekszik le vele, "nincs kedvem","álmos vagyok" kifogásokkal,ami az önbizalmamat a béka segge alá nyomta,totál magam alatt vagyok.


A legjobb,hogyha megpróbálom megbeszélni vele,akkor "jajj hagyjál már a hülyeségeddel" szöveg,vagy ami rosszabb ha nem is szól hozzám...


1.5 éve vagyunk együtt, 18 évesek vagyunk.

Ennyi volt a kapcsolat,totál kihűlt az egész,és már nem vagyok neki érdekes?


2011. nov. 24. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony téged megcsalnak...
2011. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg az,amit az első mond ..:(

Próbálj vele beszélni,hogy egyáltalán hogy gondolkodik a kapcsolatotokról, neked ez nem jó,hogy marjátok egymást stb.

Lehet csak rossz napjai vannak,feszült és sajnos rajtad vezeti le.

Beszélj vele,szerinte a legegyszerűbb.

2011. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem akartam írni,de a megcsalás elég sanszos....voltak erre utaló jelek,csak még magamnak sem mertem beismerni szerintem...

Első komoly kapcsolatom...

1-2 tapasztaltabb barátomnak elmeséltem,mind azt mondta,hogy hagyjam ott a picsba(mert szinte már együtt élünk) és akkor talán elgondolkozik,hogy mi a fontosabb és talán megint érdekessé válhatok számára...


Tudom,hogy ez lenne a helyes,de nem merem megtenni. Szálljak fel a buszra ne szóljak egy szót se neki és hagyjam itt? Nem megy...szerintetek mi legyen?

2011. nov. 24. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszélnék vele,a szemébe néznék,és rákérdeznek:

Őszintén,te még velem akarsz lenni?

Vagy valami ilyesmit..meg,hogy ez így nem jó,hogy marjuk a másikat.

Ha meg bunkózik,akkor mondom,hogy rendben szia,látom ennyit érek már ? elmennék,de még nem szakítanék.

Ha utánam jön majd vagy keres,és bocsánatot kér,akkor jó,folytatom vele.

Ha meg nem,akkor pápá.

2011. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Varsavianka ***** válasza:
Nem mondom, hogy megcsalnak, de esélyes, hogy már nem nagyon akar téged. Persze, nem mindegy, hogy az a veszekedés miről szólt, miket mondtatok egymásnak, mert ha alaposan megbántottad, akkor pár nap után ne reméld, hogy minden ugyanolyan lesz, mint a veszekedés előtt. Adj egy kis időt neki!
2011. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

van egy ket szabaly amit en betartok egy kapcsolatban.


az elso pedig az hogy nem szabad haragban lefekudni. mi van ha reggel ne adj isten nem kel fel, egesz eletedben lelkiismeret furdalasod lesz.


masodik, komunikacio. ha nem lehet megbeszelni a dolgokat, nincs ertelme a kapcsolatnak. ugy mindket fel csak orlodik, es ezzel lassan kihul a kapcsolat.



meg annyit hozzafuznek, nem hiszel el hogy 1.5 eves kapcsolatban nem veszed eszre hogy megcsalnak. senki sem annyira jo szinesz, szerintem. sok sikert.

2011. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!