Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a francot kezdjek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a francot kezdjek, ha még arra sem méltat, hogy közölje velem, mi baja van? :S

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátom egyik percről a másikra berágott rám. Fogalmam sincs miért, már többször gondolkodtam azon, vajon mit tehettem ellene, mivel bánthattam meg, de semmi különösebb nem jut eszembe. Nyíltan meg is mondja, hogy haragszik rám, de ha rákérdezek, akkor vagy elhúzza a csíkot, vagy egy "hagyjál békén"-nel elintéz..Hogy tehetnék bármit is azért, hogy jóvá tegyem a dolgot, ha azt sem tudom mit csináltam? Már többször megállítottam, hogy na, márpedig most elmondod mi bajod van, de sosem mondta:S Látványosan kerül. Mikor a szökőkútnál ültem pár barátunkkal, akkor ő is arra fele jött egy haverjával, aki megkérdezte, hogy odajönnek-e hozzánk. A válasza:"Hát ide biztos nem" Ezt pont hallottam. Nem tudok vele mit csinálni, senkivel sem ilyen csak velem, és fogalmam sincs mit vétettem ellen, ő meg nem hajlandó elmondani, sőt a többieket akiket kérdeztem se tudják..:s Pedig olyan jóban voltunk, nem tudom mi történhetett:S Ja és az illető fiú ... 15/L
2011. márc. 11. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy probalkozott es te visszautasitottad?
2011. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó,jó. De mi honnan tudjuk? Segítenénk, de hát..........
2011. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi baja van velem( ezt honnét a fenébe is tudnátok) hanem, hogy mit tegyek, hogyan próbáljam ilyen keretek között helyrehoznia dolgokat, mert nagyon szeretnék vele megint jóba lenni és biztos, hogy nem próbálkozott van egy nagyon aranyos barátnője,akit én is imádok, viszont ritkán látom, mert messze lakik..
2011. márc. 11. 13:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igaz, hogy sokkal előrébb nem lettem velük,de legalább ti méltattok arra, hogy rámírtok :) Örülnék, ha valaki adna egy tanácsot
2011. márc. 11. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy közös ismerősön keresztül próbálkozz.
2011. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy idegsítő vagyok, de utolsó sorban mondtam, hogy már 3-4 embert is megkérdeztem/ráállítottam a témára...de semmi...nem tudom már azon vagyok, akármennyire is fáj és hiányzik, rosszulesik nem foglalkozok vele..
2011. márc. 11. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik bele kell törődnöd. Majd talán idővel.
2011. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!