Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már aztán elegem van. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már aztán elegem van. Mi a francot tegyek már, hogy jobbra forduljon minden?!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel másfél év után szakítottunk már 1-2 hónapja, de ő már nem szeret engem, én viszont halálosan beleszerettem... Nála megfelelőbb nem létezik ebben a velejéig rohadt világban, és én beledöglök, hogy nem lehetek vele... Ő nekem az igazi, ő nekem a mindenem, az életem, lényem egyetlen értelme, és én képtelen vagyok arra, hogy nélküle éljek... Elfelejteni végképp nem fogom tudni, más egyszerűen nem érdekel, mert mindenki mástól undorodok, és csak a rosszat látom mindenkiben... A legdrágább, legértékesebb kincset vesztettem el, értitek? Ahol nincs Ő, ott nincs Én sem... És pontosan ezt érzem, az eddigi pozitív, és szeretetteljes életszemléletem átváltott egy negatív, és tapló szemléletbe... Én ezt nem akarom, de tenni sem tudok ellene, mert mintha az egész lelkemet tépték volna ki, gyökerestől.


Segítseget, kérlek, mert ezt túl hosszú ideig nem fogom tudni elviselni, már így is rohadtul elegem van abból, hogy ezzel a fájdalommal kell éljek! Álmomban sincs nyugtom, mert róla álmodok állandóan, ő jár a fejembe a nap 24 órájában, és én szüntelen azon kattogok, hogy hogy a fenébe tudnék egy örök életre szóló amnéziát előidézni magamnak, és tiszta lappal kezdeni egész szánalmas életem.


Kérlek.. mondjatok valami tuti tippet, a fentiek függvényében, hogy hogyan lehetnék túl rajta? Hogyan felejthetném el életem szerelmét?


2011. máj. 18. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire szeretted, akkor idő kell hozzá... sok idő. Miután eljutsz arra a szintre, hogy mástól sem undorodsz, keresni kell valaki mást. Sajnos az élet könyörtelenül megy tovább.
2011. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tutira vége?
2011. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Változtass a szokásidon, vigyél új színeket az életedbe.

És az alkohol sem egy rossz dolog. Ha hét közben valamikor nagyon nyomaszt valami, egyél, menj ki a kocsmába, és húzz le egy-két felest. Úgy bedőlsz az ágyba, mint akit fejbe kólintottak. És még csak részeg sem voltál.

2011. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"halálosan beleszerettem..." mármint csak a szakítás után jöttél rá az értékeire? Ajjaj...

Miért szakítottatok? Tényleg nincs esély, hogy visszahódítsd? (Ne könyörögj, hanem hódíts, ez NAGYON fontos! Ki ne vetkőzz magadból, a büszkeségedből!)


Ha semmi esély, akkor valahogy csak túl kell rajta lépned. Fontos, hogy lekösd magad: tanulj, dolgozz, találkozz haverokkal, menj koncertekre, csinálj olyat, ami érdekel.

2011. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, mintha ez a szeretet már szinte mániákus lenne... Lehet, hogy a lány nem bírta, hogy ennyire pörögsz. (Én sem bírnám.)

De az igaz, hogy az idő mindent megold. Ha tényleg vége, akkor el kell fogadnod a döntését, és tedd túl magad rajta.

2011. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy tutira vége.. :S Néhányszor találkoztunk, és hiába érzi magát jól velem, hiába hiányzok neki, hiába ölel meg búcsúzóul, egyszerűen már csak barátként tud rám tekinteni... És ezt érzem is.. S nem csak most jöttem rá, mindig is ő volt nekem a mindenem, de rengeteg porszem csúszott a gépezetbe.. S ez lett a vége. Nem fojtottam meg a szeretetemmel, boldog volt velem, de nagyon elromlott minden.. Részben miattam, részben miatta..
2011. máj. 18. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez tortént. Én egyszerüen az ablaka alá áltam és szerelmes szerenádot adtam gitár kisérezzel meg irtam egy rakat szerelmes verset. Most gyereket vár tőlem és boldogan élünk.
2011. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De van neki más a láthatáron?
2011. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincsen.
2011. máj. 18. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!